Kdo by nestál o pěkné slevičky, které nám ušetří naši peněženku? A co teprve, když se týkají oblečení, módy, botek a dalších pěkných věcí, kterými se rády obklopujeme? Začala jsem nově aktivně vyhledávat slevové kódy, které se dají uplatnit v různých e-shopech (a to nejenom těch s oblečením a botami). A docela se mi začalo dařit.

Slevové kódy

Jednou 15 %, jindy 30 % sleva… jenže to zabralo tolik času procházet jednotlivé servery a hledat aktivní (uplatnitelné) kódy. Když jsem si spočítala, kolik času jsem strávila hledáním slev a jejich používáním při nákupech, přišla jsem na hrůzné zjištění… Objednané oblečení mě přišlo často násobně dráž, než když bych za něj „vyplázla“ základní cenu

Řekla jsem si, že takhle to dále nejde. A šlo… jen jsem musela pracovat se slevovými kódy chytřeji. A nechat tu náročnou práci na jiném. Využívám pro to server slevovekody.com. Dle všeho nejsem sama, kdo hledá slevy na oblečení a jiné věci, protože jsou v ČR největší v nabídce kupónů.

Jak jsem začala spořit peníze za nákupy? Před každým nákupem si vybírám obchody ze seznamu aktivních slev právě na „Slevovýchkódech“. Třeba aktuálně (v době psaní článku – srpen 2014) jsou pro mě skvělé slevové kupony pro Halens.cz (200 Kč na objednávku nad 999 Kč), Pandemic.cz (15 % sleva z klasické objednávky) a až 70 % u nového specialisty na módní oblečení Answear.cz.

Slevové kupóny do obchodu

Využití kódu je velmi jednoduché – přímo z Slevovekody.com přejdete na cílový e-shop a zde provedete svou klasickou objednávku. Sleva je (dle typu daného shopu) odečtena přímo v košíku, případně po objednávce. Každopádně ji vždy získáte, jak bylo slíbeno. Rychlé, čisté a  jednoduché – nemusíte nikdy těžce hledat aktivní kódy.

A jak šetříte své těžce vydělané peníze vy? Hledáte slevy sami, nebo používáte nějaké slevové agregátory či servery? Využíváte je jen pro módu a oblečení, nebo i jiné produkty? Napište své Girlie tipy:)