Móda a Společnost

Shopaholic – Jsi šopaholik? Můžeš se vyřádit

Herní série Shopaholic, to je přesně to pravé pro dívky, které milují oblékání, moderní styl a módní výstřelky. S touto skvělou záležitostí se budete moc podívat do velkých světových měst a užít si zde skvělé nákupy.

Která slečna by si nechtěla zkusit utrácet v těch nejlepších buticích a nákupních centrech ve světě? Čekají na vás i výhodné výprodeje krásných hadříků a doplňků. Podívejte se do míst, která určují nejnovější módní trendy a kde vznikají nové kolekce. Tady jsou nákupy nejvíce vzrušující záležitostí. Zapomeňte na peníze, těch máte na každý den k dispozici dost.

Nákupní horečka v Londýně a Paříži

Londýnské módní trendy určují styl po celém světě. Všichni, kdo se o oblékání jen trochu zajímají, by zde rádi nakupovali. Skvělá oblíkačka Shopaholic ti umožní procházet ty nejlepší londýnské obchody s oblečením, a vybrat oslňující kousky na nadcházející party. Díky tomu se staneš hvězdou každé akce a večírku.

Dle vlastního vkusu

Odsuň na chvíli realitu stranou, a obleč se tak, jak jsi vždy snila. Paříž je městem, které módou žije, a i jen sledovat oblečení a kreace lidí na ulici je zážitek. Všichni se snaží nakombinovat svůj oděv podle nejnovějších trendů a spojit vše s kvalitním vkusem. I ty se můžeš porozhlídnout po pařížských obchodech, a pořídit si každý den za určitou částku nové kousky do svého šatníku.

Modelky na lovu

Díky Shopaholic Models si můžeš vyzkoušet, jaké to je, když se modelky vypraví ulovit ty nejskvělejší kousky. Podmínkou je dodržet rozpočet modelingové agentury. Ano, některé věci jsou šíleně drahé, ale v tomto případě nic nebrání tomu skvěle se oháknout.

Jak je u módních nadšenců běžné, nakupují více, než unosí, ale to v této hře vůbec nevadí. Pokud máš ráda exotiku a teplo, určitě tě nadchne hra Shopaholic Hawaii, díky které si vyzkoušíš nákupy letní módy na Havajských ostrovech. Díky snadnému ovládání myší si tyto hry můžeš online zahrát kdekoliv, na notebooku i stolním počítači.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..