1151012_dayley__dailyVelké tašky, těsné džíny, vysoké jehlové podpatky či krásně snědá pleť. Všechny tyto věci jsou velice populární, avšak i za těmito módními záležitostmi se skrývají zdravotní problémy. Drtivá většina žen dokáže pro krásu udělat cokoliv, dokonce i pro ni trpět.

[ad#ad-1]
Která žena by nechtěla vlastnit dlouhé vlasy? V dnešní době nemusíte čekat několik let, než Vám vlasy narostou, můžete si je totiž nechat prodloužit. Metod existuje několik, můžete si vlasy nechat naplést nebo si je nechat spojit bondingem. Tyto metody ale k vlasům nejsou šetrné, vlasy se zatuchávají a jdou velice špatně rozčesat. Nejšetrnější metodou prodlužování vlasů je použití keratinových spojů. S Vašimi vlasy budou splývat a vlasy tak půjdou bez problémů rozčesat.

Není pochyb, že nejste také majitelkou velké kabelky. Proč si ji taky nepořídit? Velká kabelka je prostorná, vše se do ní vejde a navíc je pořád in. Avšak díky takovéto kabelce můžete mít zdravotní potíže. Z jejího nošení vás mohou bolet záda může to vést až ke zkřivení zad. Pokud se i přesto své velké kabelky nechcete vzdát, zkuste ji nosit na delším popruhu, který budete mít přes celý hrudník. Pamatujte si, že Vaše kabelka by nikdy neměla vážit více než 10% Vaší tělesné hmotnosti.

Používáte každé ráno vlasovou žehličku pro vytvoření perfektního účesu? Žehlička na vlasy způsobuje, že její časté používání vlasy poškozuje a vede ke snadnějšímu lámaní a třepení konečků vlasů. Pro rovnání vlasů používejte pouze žehličky, které mají keramické nebo teflonové destičky. Také by žehlička měla mít regulování teploty zahřátí. Před rovnáním vlasů je také dobré použít ochranné přípravky, které jsou určené na vlasy před jejich žehlením.

Pokračování tohoto článku o zdravotních problémech vznikajících díky módním trendům naleznete zde

[ad#moda]