Móda a Společnost

Rádi se probíráte novým značkovým oblečením?

Musím se přiznat, že já jo. Ráda nakupuju nové oblečení, a pokud je od světových značek, tak mi udělá dvojnásobnou radost. Můžete namítnout, že je zbytečné utrácet za značkové oblečení. Ale musíte se prostě smířit s tím, že za kvalitu se vždycky platilo a bude tomu i nadále.

Bohužel nejsem finančně na tom tak dobře, abych si mohla každý měsíc kupovat v kamenných obchodech oblečení například od Dieselu, či Ed Hardy. Naštěstí existují tzv. outletové obchody, které nabízejí stejné zboží jako klasické značkové obchody, ale za mnohem příznivější ceny.

A právě takovým je internetový obchod Sale-fashion.cz. Množství značkového oblečení od značek Guess, Tommy Hlifiger a mnoha dalších zaujme každého milovníka kvality. Já jako slečna jsem v sedmém nebi, protože většina mých oblíbených značek tam je.

Mého přítele zaujala především sekce Ed Hardy. Miluje práci umělce Dona Ed Hardyho, takže jeho šatník je plný oblečení s jeho jménem. Cenově sice oblečení této značky není nejlevnější v kamenných obchodech, ale v Sale-fashion.cz jsou ceny nastaveny příjemně.

Čekáte, že někde bude háček, když značkové outlet oblečení je prodáváno za nízké ceny? Tak jste na omylu. Všechno zboží je 100% originální. Dokonce si ho můžete osobně prohlédnout přímo v prodejně – bohužel je až v Olomouci. Pokud jste ale z Moravy, tak se vám výlet jistě vyplatí.

Musím se přiznat, že jsem neodolala a vybrala si jednu kabelku. Konkrétně zeleno-stříbrný model (fotku vidíte blízko textu). Objednání bylo rychlé (jediná velikost, objednání bez registrace) a teď už jen čekám, až ji dostanu.

Potěšila mě sleva, kterou obchod dává pravidelný návštěvníkům. Každý registrovaný zákazník má slevu 5%. Postupem času, když nakoupíte více zboží nad určitou hodnotu, tak se sleva zvýší až na hranici 15% – což už je dost znát na výsledné ceně.

Po dnešku už víte kam zavítat pro outletové oblečení – přeci na Sale-fashion.cz.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..