Je vám blízký ten naprostý pocit marnosti, kdy odcházíte z kabinky s obrovskou hroudou odzkoušených džínů, ale hlavně naprosto zoufalá?

Máte pocit, že se všichni výrobci džínů spikli právě proti vám? Snaží se snad vytvořit co nejvíce krásných modelů, které padnou jen té figuríně za výlohou? Možná mají uzavřenou smlouvu s fitcentrem, kam pádí snad každá žena poté, co jí dvacet různých džínových kalhot nesedí.

Jistě jste již slyšela o světově proslulé značce Levi’s. Právě tato značka je důvod k tomu, abyste vyndala tvář z dlaní, otřela slzy a pot a s nadšením vyhlížela revoluční Levi’s džíny, které si vzaly za úkol vyhovět každé ženě a padnout jako ulité. Úkol to není snadný, ale uvidíte, až na sobě budete mít ty své pravé, budete se v nich cítit přesně tak, jak se právě cítit chcete.

New_Levis_nove_strihy_

Mohla byste v nich vyběhnout a dát si pár koleček kolem oblíbeného parku, nazout boty s podpatky a jít na banketní večírek, nebo udělat popkorn a koukat s kamarádkou na film. Tyto džíny budou jako stvořené pro každý okamžik ve vašem životě. Vyčkejte ještě chvíli.

Zdroj fotografií: Levi.com