Móda a Společnost

Proč nosit zmenšující podprsenku

Ženy s menším poprsím toto možná nikdy nepochopí. Ženy s velkým poprsím však ví své. Mít na hrudníku bujné vnady nemusí být spojeno jen s pěknou siluetou, svůdností a sex-appealem, ale také s bolavými zády, složitým nakupováním oblečení, mohutným optickým dojmem a ztíženým pohybem.

Zmenšující podprsenky sice reálně prsa nezmenší, zmenší ho však alespoň opticky. Zmenšovací podprsenky jsou proto pro ženy s plnými až skutečně velkým poprsím hotovým zázrakem. Takovéto podprsenky odlehčí zádům, opticky zeštíhlí a opticky ženy udělá méně mohutnými.

Princip zmenšovacích podprsenek

Minimizery, neboli zmenšující podprsenky, mají speciální střih, díky němuž se poprsí opticky zmenší o jednu až dvě velikosti. A jelikož má širší ramínka než obvyklé podprsenky, odlehčí vašim zádům i ramenům. To vše bez pocitu nepohodlí nebo těsnosti.

Jak vybrat tu správnou zmenšující podprsenku

Na trhu existuje bezpočet různých variant zmenšovacích podprsenek. Důležité je vybrat si jen tu správnou. Aby plnila svůj účel, musí vám dobře padnout. Pouze dobře padnoucí podprsenka dokáže vylepšit vaši postavu a zvýraznit vaše křivky.

Pro velká prsa jsou nejlepší nevyztužené podprsenky s bočními dílky, které přechází do ramínek. Tyto dílky drží ňadra ve středu a brání jim rozlití do stran. Některé modely mají uvnitř košíčků tylové vypodložení, jež zvyšují pohodlí. Široká ramínka pak vypomáhají rozložit váhou prsou, uleví vašim šíjovým svalům.

Při výběru podprsenky dbejte i na výběr dobrého obvodu. Podprsenka musí pevně objímat hrudník. V žádném případě nesmí vylézat k lopatkám. Když je totiž podprsenka volná, prsa klesají, postava vypadá plnější, není tak souměrná a ramena trpí. Necítíte se pohodlně a máte tendenci podprsenku si neustále upravovat. Pevně musí držet i košíčky. Prsa vám z nich nesmí vypadnout. Nesmí je však ani nikterak porcovat. Prsa nesmí vytékat ani do podpaží. Zamezí tomu hlubší košíček anebo jiný střih podprsenky. Košíček musí pojmout celé prso a kostice musí obejmout celé ňadro a končit musí až v podpaží.

Pokud hledáte zmenšující podprsenku, doporučujeme navštívit e-shop Luxusnipradlo.cz, kde naleznete širokou nabídku těchto, ale i jiných podprsenek.

Martina

Naše nejnovější, ale nejsnaživější redaktorka a zároveň editorka, která odlehčuje celé naší redakci!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..