Nemusíte se se mnou hádat – jistě jste jako naše české kavky. O čem, že to mluvím? Stejně jako ony milujeme třpytivé šperky. Rády se jimy honosíme, chlubíme se s nimy, rády je dáváme na obdiv. Ukazují náš vkus, obsah naší peněženky a mnohdy i naši marnivost. Prostě ženy a třpytivé náušnice, prsteny, náramky či přívěšky k sobě patří.

Ženy a třpytivé šperky

Co se vlastně na špercích nejvíce třpytí? Samotný drahý kov? Stříbro a zlato je fajn, chirurgickou ocení ty, které mají jinak přecitlivělou kůži. Ale… stále nejsou tak výrazné, jak bychom si přály. Proto je už od pradávných let šperkaři začali osazovat drahými (a neskutečně třpytivými) kamínky.

Pokud jste se nenarodily se zlatou lžičkou v pusince, tak si jistě odpustíte nákupy luxusních sad od Cartieru či Dioru. Ale dáte zavděk sic! levnějším, ale stejně krásným kamínkům. Třeba těm, které mají svůj daleký původ i v našich českých luzích a hájích. Nejspíše to nevíte, ale světoznámé Swarovski kamínky mají co dočinění s šperkařem z Čech.

Swarovski Elements se snoubí s krásou

Právě Swarovski kameny mám nejraději na svých špercích… Pokud si je nezvládnete vyrobit samy (zas tak jednoduché to není), ráda vám doporučím e-shop (a vlastně i samotné výrobce) sperkovnicka.cz. Nejsou žádní „přeprodávači“ zboží, ale šperky přímo vyrábějí. Kdo jiný by vám mohl nabídnout služby na míru ve stylu:

„Ztratíte svou oblíbenou náušnici od nás? Nevadí, můžete si u nás koupit i jednu samotnou… Nemusíte kupovat znovu celý pár.“

TIP na nákup

Kdo by takové péči odolal? Hlavně jak jsou přímo výrobci, tak mají výrazně příznivější ceny. A přitom si zachovají dostatečnou kvalitu – přeci si nezkazí své vlastní jméno:) Dávají ho všanc každým kouskem šperku, který sami vyrobí.

Vánoční dárek pro ženu

Mám pro vás radu, jak zařídit, abyste dostaly k Vánocům přesně takový šperk, který si přejete. Začněte už teď, dávejte partnerovi malé náznaky, že byste se mu chtěla více líbit... Pak trochu přitlačte a nechte se načapat doma s otevřenou stránkou právě na sperkovnice.cz. Nejtvrdší (ale pro mnohé stále rafinované) je se domluvit s kamarádkou, se kterou váš přítel dobře vychází, aby mu poslala TIP na ideální dárek právě pro vás:)