Móda a Společnost

Podzimní vychytávky

675285_bekas_eyesVe skříni každé ženy by bez pochyby neměla chybět obyčejná košile. Letošní podzim budou v kurzu delší kostkované košile. Velký výběr takovýchto košil mají např. v Topshopu, ceny se pohybují okolo 930 Kč.Lze ji také využít v několika rozdílných modelech. Lze ji zastrčit do černé sukně, která by měla mít délku těsně nad kolena, a u košile ještě ohrneme rukávy.

[ad#ad-1]

  • Tímto vytvoříme svěží kontrast. Je také dobré košili v pase lehce nabrat, čímž docílíme nedbalého, ale zároveň také elegantního stylu.
  • Pokud si myslíte, že sukně a tenisky nejdou dohromady, jste na omylu. Pokud k sukni obujete např. konversky, vytvoříte sportovně elegantní styl. Sukni doladíme zase kostkovanou košilí a přes ni můžeme ještě obléct koženou bundičku.
  • I s pruhovanou košilí lze navodit francouzský styl. Košili tentokrát dopneme až ke krku a oblékneme k ní tmavě modré sáčko. Tomuto modelu se velice hodí světlé i bílé jeansy a na nohy obujeme černé či tmavě modré balerínky.
  • Košili lze použít i místo svetru. Oblékneme úzké cigaretové jeansy a k nim delší tričko a přes něho rozepnutou košili. U trička se nemusíme bát i výraznějším obrázků. Pokud chceme celému modelu dodat rebelský nádech, obujeme černé boty s platformou, které opticky prodlužují nohy.

[ad#moda]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..