Léto je před námi. Je nejvyšší čas, abyste začaly plánovat svou dovolenou. A když už u toho budete, nezapomeňte ani na výběr těch správných plavek, v nichž na své dovolené všechny ohromíte.

Bohužel právě výběr správných plavek bývá mnohdy nejtěžší. Podobně, jako je tomu se spodním prádlem, i u plavek se ženy nechávají strhnout módními trendy a neřídí se svou postavou a pak jsou mrzuté, když jim plavky nesedí. Stačilo by přitom, kdyby v prvé řadě plavky kupovaly podle typu své postavy.

Ideální plavky pro postavu ve tvaru přesýpacích hodin

Majitelkám souměrné postavy nejvíce svědčí nápadné plavky výrazných barev. Pakliže však máte boky přeci jen výraznější a rády byste je zamaskovaly, doporučujeme vám, abyste si pořídily jednobarevný spodní díl plavek. V žádném případě by si tato postava neměla vybrat plavky se spodním dílem ve stylu boxerek.

Ženám s postavou hruška

Ženy s postavou hrušky se obvykle vyznačují výraznými boky i pozadím a menším poprsím, které zpravidla doplňuje i ploché břicho. Zapomeňte na to, že byste takovou postavu zamotaly do kvanta látek, ideálními plavkami jsou pro vás totižto brazilky. Právě ony totiž vašemu pozadí nejvíce lichotí. K nim pak zvolte výrazný vrchní díl. Nestyďte se sáhnout po takovém, který zdobí aktuálně tolik módní volánky, třásně nebo květinové potisky.

Ani pro ženy s postavou jablka nemusí být plavková sezóna peklem

Pryč jsou totiž ty časy, kdy byla tato postava ochuzena o existenci nějakých pěkných plavek. Dnes už je z čeho si vybírat. Existuje celá řada plavek, které jsou ušity ze speciálních materiálů, jež dokáží postavu vytvarovat i zeštíhlit. Vynikají svým rafinovaným střihem, s nímž dokážete své okolí opticky ošálit. Ty nejslušivější jsou přitom jednodílné anebo tankiny, zvláště takové, co jsou opatřeny véčkovým výstřihem, který opticky prodlouží vaši siluetu a opticky zvýrazní vaše poprsí.

Zlobí vás velké bříško? I na vás návrháři mysleli

Vystouplé bříško trápí celou řadu žen. Je to nejproblematičtější ženská oblast, do níž se nejvíce ukládá tuk a která ponejvíce zůstává jako relikvie porodu. Není však důvod se proto trápit, stačí, když sáhnete po retro plavkách, jejichž spodní díl má vysoký pas. Ostatně jsou všeobecně velice oblíbené a slušivé. Již po několik let patří k hitům plavkové sezóny.

Žena s malými prsy

Ženy s malými prsy mají zcela odlišné potřeby než ženy s velkými prsy. I ony však mohou být přitažlivé a ženské, stačí jen, když si zvolí plavky s výrazným vrškem, jež zdobí třásně a volánky.

Velká prsa v plavkách

Ženy s velkými prsy se potýkají s nemalými problémy, při nichž náročně hledají vrchní díl, který by jim zaručil náležitou oporu. Není to jednoduché, ale Luxusnipradlo.cz se na takové plavky zaměřuje. Na stránkách najdete širokou nabídku plavek s širokými ramínky, s kosticemi a dokonale padnoucím obvodem.