Móda a Společnost

Par Excellence a Ivana Chýlková

PAR EXCELLENCE patří mezi nejznámější společnosti, které dovážejí látky na český trh. Hana Konečná, majitelka PAR EXCELLENCE nás seznámí s letošními podzimními trendy ve světě módy.

Letošní podzim se nese ve stylu nevídaných materiálů, které svou jemností a rafinovanou krásou oblažují naše smysly. Jako již minulý rok, i tento podzim holduje eleganci, která se odvážně mísí s jistou dávkou extravagance a etna.

New_Chylkova_4 New_Chylkova_3

Kůže, kožešiny a to jak pravé či umělé, tvíd, tartan a další vás budou v těchto potemnělých podzimních dnech zahřívat. Do popředí se dostávají také luxusní materiály, jako prvotřídně zpracovaný kašmír. Při společenských příležitostech se můžete obrátit na modely z brokátu, matlasé, lamé, hedvábných saténů, mušelínů a dalších.

Barvy podzimních trendů harmonicky notují přírodním tónům, které nás obklopují na každém kroku. Jsou decentní a tlumené. Všechny možné varianty béžové (písková, velbloudí, medová či kaštanová), dále odstíny hnědé, zelené a modré. Velký comeback slaví černá barva, která se úspěšně vrátila na palety návrhářů, kde má své čestné místo hned vedle šedé.

New_Chylkova_2 New_Chylkova_1

Pleteniny, které jsou tento podzim v kurzu, jistě oceníte. Náležitě ozdobí, zahřejí a jsou příjemné na dotyk. Pro milovníky kožichů je jistě dobrá zpráva, že ani letos se první podzimní mrazíky neobejdou bez kožešinek. Další populární možností jsou kožešinové boty, či kabelky. Kolekci pro společnost PAR EXCELLENCE předvádí česká herečka Ivana Chýlková.

Zdroj: Parexcellence.cz

[ad#moda]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..