Móda a Společnost

Originální šperky další skvělé šperkářky

šperky Jitky KudláčkovéDrahé a originální šperky se stávají často darem od našich partnerů. Posledně jsem tu zmiňovala šperky zejména Zdeny Zingopi, či šperky ověnčené kamínky Swarovski. Dnes tu mám pro vás další zajímavý tip na kvalitní a netradiční šperky. Mám na mysli ručně vyráběné šperky Jitky Kudláčkové.

Tato šperkářka se zaměřuje především na návrhy a výrobu tradičních šperků. Avšak moderní designy nejsou této šperkářce cizí, takže v nabídce jejích takřka uměleckých děl si vybere jistě každá slečna potažmo žena.

Jelikož tato šperkářka hledá inspiraci ve všem kolem ní zejména v samotných drahých kamenech, či v nápadech jejích zákazníků, tak výběr šperků z jejího portfolia jistě uspokojí každou ženu. Také se inspiruje v historii a různých etnických stylech, tak jejím šperkům nechybí netradiční šmrnc a punc neokoukanosti. Právě proto je tak často vyhledávanou šperkářkou. Každá žena se chce od ostatních lišit, tak proč se neodlišovat právě originálním šperkem, který jistě žádná jiná žena nemá?

Díky inspiracím takřka z celého světa jsou šperky této šperkářky velmi netradiční a dalo by se říci, že nadčasové. Rozhodně se nemusíte bát, že byste zakoupením šperku od této šikovné šperkářky prohloupily.

Spíše se můžete těšit na originální šperk, který podtrhne vaši ženskost, a jistě díky němu okouzlíte mnohé muže. Každý muž má rád ženu, která se odlišuje, a šperky od Jitky Kudláčkové tomu rozhodně odpovídají. Přívěšky od této šperkařky se staly po krátké době velmi oblíbeným dárkem, který uvítá každá žena/slečna.

Výběr vhodného šperku je samozřejmě velmi důležitý, ale snad každá žena tuší, který styl jí sluší a podle toho bude vybírat. A jaký materiál tato šperkářka především využívá? Hlavním materiálem je zlato, které je se svými vlastnostmi už léta na piedestalu nejoblíbenějších šperkařských materiálů.

[ad#moda]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..