Přestože je léto za námi, je třeba alespoň dodatečně představit letní kolekci, jejíž dozvuky můžete cítit ještě teď. Ani letošní podivné léto nebylo Flamingoparkem ochuzeno o nápaditou kolekci plnou originálních kousků, ať už oblečení, nebo šperků.

V této kolekci je kladen důraz na opravdu peprné a jedinečné módní kousky, které jsou ideálním společníkem pro letní dny, ale s trochou snahy je využijete i při podzimním přejícném počasí.
Kousky, které stojí za zmínku, jsou například mini overaly a letní šaty Silkroad.

1 2

Mini overaly jsou oblečením, které vás v horkých letních dnech oblaží a to zejména díky variabilitě střihu a lehkému materiálu. Jako bonus vám je navíc zajímavý potisk, který rozhodně nezevšední, jak letos, tak ani příští rok a možná ani těch pár dalších let.

Šaty Silkroad jsou ideální pro romantické ženy, které ocení různobarevné potisky, jejich jednoduchý střih bez ramínek. Holá záda dodají půvab luční víly a lehký větřík příjemně pohladí po holých ramenech.

4 5

Kromě letních mini overalů a šatů Flamingopark nabízí také kolekci mosazných šperků. Ty jsou ve Flamingoparku stálým osazenstvem již od počátku a to pro jejich velkou oblíbenost. Tentokrát vás jistě potěší pozitivní ptačí motivy. Motivy kolibříků, vlašťovek a dalších ve vás jistě i uprostřed temné zimy probudí pocit přicházejícího jara. Se šperky Flamingopark se nemusíte obávat, že je to pouze jedno-sezónní šperk. Nadčasové motivy budou v kurzu ještě dlouho dobu.

Zdroj fotografií: Flamingopark.cz

[ad#moda]