Hlavní stránka » Móda a Společnost

Ohlédnutí za letní kolekcí od Flamingopark

16 října 2014 Žádný komentář

Přestože je léto za námi, je třeba alespoň dodatečně představit letní kolekci, jejíž dozvuky můžete cítit ještě teď. Ani letošní podivné léto nebylo Flamingoparkem ochuzeno o nápaditou kolekci plnou originálních kousků, ať už oblečení, nebo šperků.

V této kolekci je kladen důraz na opravdu peprné a jedinečné módní kousky, které jsou ideálním společníkem pro letní dny, ale s trochou snahy je využijete i při podzimním přejícném počasí.
Kousky, které stojí za zmínku, jsou například mini overaly a letní šaty Silkroad.

1 2

Mini overaly jsou oblečením, které vás v horkých letních dnech oblaží a to zejména díky variabilitě střihu a lehkému materiálu. Jako bonus vám je navíc zajímavý potisk, který rozhodně nezevšední, jak letos, tak ani příští rok a možná ani těch pár dalších let.

Šaty Silkroad jsou ideální pro romantické ženy, které ocení různobarevné potisky, jejich jednoduchý střih bez ramínek. Holá záda dodají půvab luční víly a lehký větřík příjemně pohladí po holých ramenech.

4 5

Kromě letních mini overalů a šatů Flamingopark nabízí také kolekci mosazných šperků. Ty jsou ve Flamingoparku stálým osazenstvem již od počátku a to pro jejich velkou oblíbenost. Tentokrát vás jistě potěší pozitivní ptačí motivy. Motivy kolibříků, vlašťovek a dalších ve vás jistě i uprostřed temné zimy probudí pocit přicházejícího jara. Se šperky Flamingopark se nemusíte obávat, že je to pouze jedno-sezónní šperk. Nadčasové motivy budou v kurzu ještě dlouho dobu.

Zdroj fotografií: Flamingopark.cz

[ad#moda]

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.