Vedro konečně opadlo, přišla však nepříjemně chladná rána, déšť a plískanice. Náhle je vlezle a pošmourno. Pod kůži začíná zalézat nepříjemný chlad. Ještě jsme se nestihly aklimatizovat. Povinnou výbavou se proto stávají kapesníky. Doba tenkých a krátkých sukní, lehkých šatiček i holých ramen jednoduše pominula. Co s tím? Jak se oblékat v době, kdy se ochladilo a přesto vypadat stylově?

Kožená nebo džínová bunda

I když horké počasí pominulo, nebojte se nosit šaty a sukně. Jen si k nim přiberte stylovou kratší bundičku, nejlépe kožený křivák anebo džínovou bundu. Nohy pak zahalte do barevných silonek. K sukni si pak můžete dovolit delší bundu nebo stylovou mikinu.

Oversize sáčko

Dalším skvělým kouskem v tomto období je sáčko. Aktuálně oversize sáčko. Vypasovaným sakům totiž odzvonilo. A proto, čím větší sako, tím lépe. Saka už se rovněž dávno nenosí pouze k elegantním outfitům. Klidně se po něm podívejte v nějakém sekáči anebo v pánském šatníku, protože právě takové je to nejlepší. Kombinovat ho můžete zcela bez obav nejen s teniskami a s mikinou, ale i s tepláky, midi sukní anebo džínami. Pokud je skutečně ohromné, tak ho v pase přepásejte páskem a noste jako šaty.

Cardigany

Praktickým kouskem, který na přechodu léta a podzimu rozhodně oceníte, jsou cardigany. Jde o různé prodloužené svetry, mnohdy se zapínáním. Jsou ideálním kouskem pro vrstvení. Hodí se k letním šatům a vzít si je můžete i k elegantnějším outfitům.

Mikiny

Jinou možností, která dokáže letním maxišatům prodloužit sezónu, jsou mikiny. V kombinaci s nimi vytvoříte ležérní outfit. Zvlášť, když jej zkombinujete ještě s teniskami. Obdobně to funguje i u sukně. Kontrast hrubého vršku s lehkou látkou i zde zafunguje. Nemusíte se však ani bát kombinovat mikinu s elegantním outfitem.

Stylové oblečení i další tipy pro oblékání najdete na webu Luxusnipradlo.cz.