Móda a Společnost

Nový trend? Půjčovny luxusních kabelek?

Luis vuitton luxusní kabelkaKamarádka mne pozvala na večírek, kde bude plno nezadaných mužů, chce mne totiž s někým seznámit. Já už hodinu a půl stojím před skříní a nemohu se rozhodnout, co si na sebe obleču. V těch super úzkých džínách mám velký zadek, v té minisukni zase tlusté nohy.

Ale mým největším dilema je, jakou si vzít kabelku. Tahle je moc velká, tu nosím do školy, tahle je zase nepraktická a ta další je stará a nemá už vůbec žádný šmrnc. Achjo, moje skříň je v naprosto katastrofickém stavu. Po dlouhém rozhodování si obléknu delší top, legíny, lodičky, do ruky vsunu malé psaníčko a vyrážím.

Kamarádka měla opravdu pravdu, tolik krásných kluků jsem snad v životě na jednom místě ještě neviděla a ještě jedno plus! Většina z nich je nezadaných! Jupí! Jeden kluk mě přeci jen zaujme, ale než k němu stačím dojít, moji pozornost zaujme jedna slečna stojící opodál. To snad není možné, ona je majitelkou té krásné kabelky od Luise Vuittona, na kterou mám spadeno přes dva roky! Jak je to možné, vždyť není o moc starší než já. Místo k vyhlídnutému klukovi dojdu k tajemné a neznámé slečně a dám se s ní do řeči.

luxusní kabelka Luis vuittonKlára, jak se mi po chvíli slečna představí je opravdu milá, dokonce mi i půjčí tu skvostnou nádheru a já si ji alespoň na pár vteřin mohu pokochat. Vyměníme si spolu čísla a zasmušilá odcházím, už ani na balení nějakého nového kluka nemám náladu.

Od osudného večírku oplynulo několik dnů, ale tajemnou Kláru s Luisem Vuittonem nemohu pustit z hlavy a proto usedám k počítači. Moji pozornost zaujme e-mail, který mi poslala Vuittonová Klára. Nemohu tomu uvěřit, její mail si musím číst několikrát dokola:

,,Ahoj Bel, na páteční party Tě natolik zaujala moje kabelka, že jsem se rozhodla svěřit se Ti s malým tajemstvím. Ta kabelka, která se Ti tolik líbila, není moje. Půjčila jsem si ji na internetovém obchodě luxurybags.cz. Mrkni se tam a určitě si také vybereš, měj se K.“

Na stránky se hned musím podívat a o půjčení také začínám přemýšlet. Tím, že si kabelku jen půjčím, ušetřím peníze a kabelka za několik měsíců vyjde z módy a mně se přestane líbit nebo se mi přestane líbit a pak si zase můžu zapůjčit jinou.

luxusní kabelka Luis vuitton

Za cenu jedné luxusní kabelky můžu mít od Luxury Bagsu každý měsíc jinou kabelku a to až po dobu jednoho roku. Navíc se můžu pyšnit největšími novinkami, které právě nosí moje oblíbené celebrity. A to nejlepší nakonec, nikdo nikdy nepozná, že kabelka je pouze půjčená!

Klára mi udělala opravdu velkou radost a ještě ten samý večer jsem si objednala moji vysněnou kabelku. Na přístí party budu za hvězdu, jak já se těším. Zkuste to i vy, navštivte www.luxurybags.cz a patřete i vy mezi královny večírků!

[ad#moda]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..