Hlavní stránka » Móda a Společnost

Nové kousky v nabídce Levi´s – letní šaty

22 května 2013 Žádný komentář

Nic nepatří k letním dnům tak, jako cool letní šaty. A s romantickým lookem na hudebních festivalech také určitě vyniknete. Podívejte se na tipy z aktuální kolekce Levi’s®, na řadu šatů a šatiček v dokonalých femininních designech, které nabízejí hravý přístup k proporcím.

Můžete vybírat z jednoduchých stylů, jako jsou lehké košilové šaty, nebo střihů kopírujících nadrozměrné tričko či tulipán, s vypasovaným korzetem nebo žabičkami. Jsou ušity z lehkého denimu, či chambray. Toužíte po barvách a vzorech? Nebojte, jsou k dostání také s květinovými motivy, grafickými vzory nebo z romantické krajky v bílé.

Zkombinujte je s džískou či prošívanou džínovou vestou, pod některé můžete obléct i denimové šortky a některé stáhnout koženým páskem. Do města vkráčejte s botami na vysokých podpatcích, ale k festivalovému outfitu patří pohodlné sandálky, holínky nebo kotníkové kožené boty a rokenrol bude z vás přímo čišet! :-)

Zdroj: TZ Levi.com

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.