Hlavní stránka » Móda a Společnost

Nosíte ráda tuniky?

2 listopadu 2014 Žádný komentář

podzimní dívčí účesTuniky se před časem opět staly hitem, který si oblíbilo mnoho žen. Oblíbené jsou dodnes. Co je to vlastně tunika, kdy vznikla a proč se neustále vrací do módy?

O tunikách

Tuniky zaznamenaly ve světě módě svůj boom před několika lety, ale nejde o žádnou novinku. Tuniky se nosí od nepaměti. Už ve středověku se setkáte s oblečením, které se tak nazývá.

Dnešní tuniky se samozřejmě od těch středověkých a dalších v historii velmi liší. Moderní tuniky jsou určené především dívkám a ženám a jde o slušivý oděv. Jsou velmi rozmanité a setkáme se s různými střihy, vzory i barvami. Oceníte na nich, že zdůrazňují vaše křivky, ale rády je mají i silnější ženy. Vyberete-li si správnou tuniku, dokáže skrýt mnohé nedostatky postavy.

Oblíbené jsou především jednoduché tuniky. Nabírané, nařasené a různě zdobené připomínají dobu hippies a ne každý si na ně troufne.

A jaké barvy tunik volit? Je to jen na vás. Seženete nejrůznější barvy. Oblíbené jsou opět neutrální přírodní tóny, především šedé, černé a bílé barvy.
Tuniky vypadají velmi pěkně, pokud jsou doplněné hodícími se doplňky, kterých rovněž na trhu seženete velké množství. Jde o různé šperky, bižuterii, šátky atd.

[ad#moda]

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.