Móda a Společnost

Netradiční a originální šperky – to jsou šperky Zdeny Zingopi

Šperky od Zdeny Zingopi Slečny, které se zajímají o módní svět a bižuterii, tak jistě znají jméno Zdena Zingopi. Pro ty ale dnešní článek bude jen takový připomenutím, kdo je tato slavná šperkářka.

Zdena Zingopi se proslavila zejména šperky z Swarovski křišťálů/kamínků. Ty používá hojně ve svých takřka uměleckých dílech. Šperky s kameny Swarovski jsou velmi vyhledávaným artiklem mezi ženami, protože vědí, že tyto kameny podtrhují ženskou krásu a půvab.

Zdena Zingopi však nepracuje pouze s kameny Swarovski, ale také s říčními, či mořskými perlami. Se šperky s těmito perlami si bude každá slečna připadat jako mořská víla. Perly zasazené do šperků vždy vyvolávají v kolemjdoucích pozornost, protože moc často se nenosí. A právě proto s nimi tato známá šperkářka pracuje. Perly jsou tajemné, decentní a tak jsou vyhledávané především staršími ženami, ke kterým se hodí právě decentnost perel.

V šperkách Zdeny Zingopi se objevují také často polodrahokamy jako akvamaríny, nebo safíry. Tyto drahé kameny často zasazuje do šperků ze stříbra, či chirurgické oceli a tak podtrhuje jejich vzhled. Výslednou bižuterií jsou tak takřka éterické doplňky, které se nehodí pro každodenní nošení.Šperky s polodrahokamem se hodí spíše na slavnostnější události.

Zajímavým materiálem, který tato šperkářka používá je zajisté kůže. Tu kombinuje ve svých špercích například s materiály jako chirurgická ocel, nebo výše zmíněným stříbrem. Díky těmto nezvyklým kombinacím jsou tyto šperky velmi oblíbené u slečen, které se potrpí na netradiční doplňky.

Šperkářka Zdena Zingopi vyrábí nejrůznější druhy šperků jako náhrdelníky, náušnice, náramky, nebo prsteny netypických tvarů. Žena, která dá přednost těmto šperkům jistě neprohloupí, protože šperky od Zdeny Zingopi jsou synonymem kvality a originality.

Zdroj: Zdenazingopi.cz

[ad#moda]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..