Už se nemůžete dočkat toho, co přinese nový rok? Některé věci se zkrátka nedají předvídat, ale módní trendy nadcházející sezóny si můžeme představit již nyní! Samozřejmě, je jen na vás, zda se danými trendy inspirujete a okořeníte tak svůj šatník novými kousky nebo je řešit vůbec nebudete. Nezapomínejte však na to, že móda je hra!

Oranžová

Pokud barvou léta byla žlutá a podzim a zima se nesly na vlně červené, na jaře se zřejmě stane barvou sezóny sytě oranžová. A to je dobře, protože jakkoli se nám nemusí líbit na první pohled, je to barva optimistická, která dodá energii (tu budeme po zimě určitě potřebovat). A navíc ožanžová zeštihluje.

Květiny

Květiny na jarních prohlídkách nejsou zastoupeny až tak masivní jako v předchozích sezónách, avšak z našich šatníků by zmizet neměli. Trendy budou zejména orientální potisku růžových a žlutých květů na černém nebo bílém pozadí.

Celá v bílém

Minimalismus se tentokrát na prohlídky a do obchodů propracoval v podobě bílé barvy, do které se budete moci na jaře doslova zahalit. Kromě sportovně elegantních outfitů poletí také bílé šaty, ve kterých v létě nádherně vynikne naše opálená pokožka.

Kontrastní roztrhané rifle

Elegantní kabátek, sako či bundička a v kontrastu k němu roztrhané džíny. Možná to není poezie pro každou z nás, ale minimálně je to zajímavý kontrast, jak dosáhnout pohodlný a stylový outfit. K tomu nezbytná kabelka a můžete vyrazit.

Fuchsiová

Další barva, kterou si můžete obléknout od hlavy až k patě, tedy pokud si na to troufnete. Romantičtější povahy si mohou pořídit šaty, odvážnější například sako nebo rovnou celý kostým. Všechny oči budou hledět na vás!