Možná se tomu budete divit, ale i móda pro těhotné maminky má své tradiční módní trendy, které se neustále vyvíjejí a mění. Nejsou sice striktně vázané na světová módní mola (přeci jenom maminky mají jiné požadavky na vzhled a funkčnost), ale určité podobné znaky bychom tu našli.

Pokud sledujete Girlie.cz déle, víte, že se tu pravidelně věnujeme jednotlivým trendům pro jaro/léto/podzim/zima daného roku. A tentokrát si rozebereme novinky, které mohou potěšit maminky, které potřebují obměnit těhotenskou garderóbu.

Nové kolekce šatů

Co mohou nabídnout nejlepší těhotenské šaty? Klíčovou pružnost (a s tím související maximální pohodlí pro maminku i dosud nenarozené dítko) v kombinaci s kvalitními materiály. Jistě mi dáte za pravdu, že ideální střih a vhodný materiál je zde nejdůležitější. Těhotenská móda je na nich také postavená. Ale abychom nebyly jen jako šedivé můry, tak i barevnost a motivy šatů dělají hodně.

Trendem pro letošní jaro/léto 15 jsou bezesporu pastelové veselé barvy. Proč si neudělat radost jen pohým pohledem na náš oufit? Stačí málo (vybrat vhodnou barvu) a všichni kolem nás mají skvělou náladu.

Kdo by se mohl chmuřit v blízkosti krásné ženy v kanárkově žlutých šatech? Nebo nádherně modré tunice? Nejspíše nikdo :) Barvy si rozhodně vybírejte dle svých nejoblíbenějších odstínů – je klíčové, abyste vy měly radost ze svého oblečení. Malý to cítí, takže bude také šťastný a nebude vám dělat žádné problémy (jedině až v pubertě ;))

Oblečení pro těhotné pod drobnohledem

Dnešní těhotenské šaty (stejně jako kalhoty a halenky) jsem vybírala z elektronického obchodu tehotne.cz, kde se specializují (jak už název napovídá) na oblečení čistě pro nastávající maminky.

A zaměření na jeden segment jim rozhodně svědčí. Mohou se věnovat jen uspokojování potřeb maminek – vědí, jaké materiály, střihy i typy oblečení jsou pro ně nejlepší. A díky svému e-shopu jim je i dopřávají. Skvělá služba – díky za ni.