Od česko-australské značky Flamingopark vždycky můžete očekávat něco opravdu originálního. Každý další nápad je něčím novým a překvapivým. Zatímco vy spíte, Flamingopark je „na nohou“ a vymýšlí nové nezapomenutelné trendy.

Vy poté máte možnost se ráno probudit a těšit se z vkusných novinek, který prosvětlí pochmurný podzimní den, kdy už v pět hodin slunce zapadá za obzor.

flemingopark šperky sadas

Flamingopark stále poznává nová místa a kultury a stále se inspiruje. Většina dosavadních Flamingopark umělců a řemeslníků bylo v jihovýchodní Asii a Austrálii. Flamingopark ale nespí na vavřínech a posouvá se dál. Latinská Amerika je novým objevem, který má co nabídnout. Je bohatá na barvy a tamější kultura je pro nás Evropany skutečně fascinující. Novinkami, nad kterými můžeme žasnout je například oicloth (voskované plátno), barevné folklórní motivy a recyklované materiály.

flemingopark šperky title= flemingopark šperky

Náramky Colonial girl jsou novým nápaditým doplňkem. Jsou ručně vyráběny v Mexiku, takže kromě jejich téměř dech beroucího designu z něj sálá také pozitivní atmosféra energického Mexika. Náramky jsou vytvářeny klasickou technikou uzlování a dále jsou zdobeny všemožnými komponenty. To dohromady dává jedinečné šarmantní náramky.

Z těchto náramků sálá exotika. Až dostanete nějaký z těchto doplňků do ruky, zavřete-li oči, během několika málo vteřin se ocitnete na mexickém pobřeží a budete naslouchat divokým mořským vlnám a současně uprostřed rušného centra nasávat jednotlivé aspekty mexické kultury.

Zdroj fotografií: Flamingopark.cz

[ad#moda]