Móda a Společnost

Levis přichází s revolucí – 501 ve výrazných barvách!

Pětsetjedničky jsou nejstarší, nejrozšířenější a nejkultovnější džíny na světě. Od skromných začátků koncem 19. století, kdy byly součástí šatníku dělníků během kalifornské zlaté horečky, symbol mládí a rebelie po 2. světové válce, je po 140 letech nosí prezidenti i filmové hvězdy, rockeři i módní ikony, umělci… prostě průkopníci dneška. Pětsetjedničky jsou navrženy s nekompromisní autenticitou. Během let se vyvíjely a zlepšovaly tak, aby každé generaci poskytly to, co potřebuje. Jsou perfektně řemeslně zpracované, nenajdete na nich jediný nepromyšlený detail ani steh.

Aktuální verze má zesílené stehování, větší kapsy pro uložení mobilu, zmodernizovaná poutka na pásek, vnitřní švy a manžety. Aktuální kolekce pro jaro a léto 2013 přináší revoluci, vůbec poprvé jsou představeny v nedenimovém provedení a výrazných barvách, včetně červené, křídově modré, břečťanově zelené, barvě přírodní bavlny a v bílé. Látky jsou lehčí, jemnější a příjemnější na omak. Vše v duchu originálu. Jsou to stejné džíny Levi’s® 501® jako vždy, a přesto jako nikdy předtím.

A jak si s barevnými pětsetjedničkami osvěžit styl? Holky si vás určitě všimnou v těch červených, které stačí doplnit kontrastním bílým nebo černým tričkem. Rafinovaně budou působit pětsetjedničky v barvě surové bavlny s nažehlenou bílou košilí a tenkou černou vázankou. A proč nevzdat hold horníkům amerického Západu, kteří jako první nosili tyto džíny?

Oblečte „pracovní“ denim od hlavy k patám – skombinujte džíny a klasickou džísku nebo košili ze chambray? Rock’n’rolovou kombinací – bílé tričko, černou koženou bundu a pětsetjedničky zase získáte nefalšovaně kultovní vzhled.

Do května můžete představit svůj pohled na pětsetjedničky a zapojit se do kampaně „501® Interpretation”, která shromažďuje a ukazuje jedinečný styl milovníků těchto džínů z celého světa. Přidejte své fotky v pětsetjedničkách přes #501 Twitter a Instagram nebo je vložte přímo na www.LEVIS501.com. Tam si také můžete prohlédnout aktuální fotogalerii. Nejlepší fotky budou otištěny v limitované edici „Book of 501®”, která uchová současné dění a energii pro budoucnost. Jak vnímáte tuto ikonu vy? #501

Včera. Dnes. Zítra. Navždy. Levi’s® 501®.

Zdroj: Levi.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..