Hlavní stránka » Móda a Společnost

Levi’s představuje novou kolekci

22 května 2014 Žádný komentář

Levis představil kolekci 201Jestli nevíte čím udělat svému příteli radost, tak dnes pro vás mám jeden TIP !Známá značka Levi’s přichází na trh s novou kolekcí zajímavých triček. Edici navrhl americká grafik a návrhář Hydro74 a najdete v ní základní tři motivy; Angry Youth, Dead Beat a Face of Fear.

Všechny designová trička jsou v prodeji ve třech barevných provedeních a to v červené, bílé a černošedé barvě. Cena se pohybuje okolo 890 korun.

Grafik Hydro74, jehož vlastní jméno je Joshua M. Smith je ilustrátor, tzv. mouse clicker a grafik v jedné osobě. V posledních letech spolupracoval se známými společnostmi a módními značkami jako např. Vans, Nike, K2, Burton, Adio, Snowboards, MTV nebo Footware.

Levis džíny 201 Levis džínovina 201

Další novinkou značky Levi’s je limitovaná kolekce džínů. Do ,,kurzu,, se od léta opět vrací džínovina ve všech podobách, na léto si pořiďte tuniku nebo šaty z lehké džínoviny. Trend se rozmohl především v Japonsku a postupně se dostává i do Evropy, jeho největší rozšíření se očekává letos na podzim.

Levis džínová bunda 201 Levis 201 džínovina

Levi’s zapátrala ve své historii a přináší na trh módy kolekci pracovních džínových modelů, které mají označení 201 a které před více než 100 lety sloužily především zlatokopům.

Džíny 201 jsou šity s oválnými knoflíky, jednou kapsou a lněnou nášivkou. Použitý demin je méně kvalitnější. Dvěstějedničky jsou z kolekce Products with Roots, lze je doplnit také o džísku, která má tradičně také jen jednu kapsu.

Tento styl je moderní, svěží a zároveň i ležérní. Jestli se tedy blíží narozeniny, či svátek vašeho milého, či pouze mu chcete udělat tak věci od Levi´s jsou tím pravým dárkem.

[ad#moda]

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.