Hlavní stránka » Móda a Společnost

Levi’s od hlavy až k patě

18 září 2014 Jeden komentář

Levis_sackoLevi’s. Pro mnohé z nás synonymum pro slovo džíny. Nejstarší a současně nejznámější džínová značka, které dokonce začala před neuvěřitelnými 140-ti lety džíny vyrábět. Na koho se obrátit spíše s doplněním šatníku o nový módní trend? Samozřejmě na Levi’s.

Současný hit je „celá v džínovém“. Má to ovšem jednu podmínku. Denim musí mít různé odstíny!Před nějakou dobou by se nechápavě smáli ti, co džínovému materiálu holdují a zastávají názor, že není přípustné skombinovat různě barevné džínoviny. Odsoudili by vás jako prznitele „džínové“ kultury, ale dnes je to poslední výkřik módy.

Co si tedy Levi’s připravil pro tuto jedinečnou příležitost? Džínové košile různých střihů, které můžete doplnit legendárními „pětsetjedničkami“ nebo jakýmikoliv z nepřeberného množství slimek, rovných nebo rozšířených džínsů.

Levis_fw10-redtab-pr-couple2-W-08-M-01

Levis_fw10-redtab-pr-couple1-W-08-M-01

Ženy mohou všudypřítomné monotónně dlouhé džíny zaměnit za krátké džínové kraťásky, korzetové šaty nebo džínovou sukni. Přes rameno džínovou bundu, či sako a hurá do ulic.

Levis_fw10-redtab-rp-male-outfit-01-2

Levis_fw10-redtab-rp-female-outfit-08-2

Vše výše zmíněné můžete mít v mnoha odstínech modré, od temné modré oceánského dna po světlé odstíny jarního nebe.

Zdroj fotografií: Levi.com

[ad#moda]

Podobné články:

Jeden komentář »

  • Alina říká:

    Nad dřínovým oblečením jsem pár let zanevřela (krom riflí). Teď, když jsou těchto kousků plné krámy jsem se i já odhodlala si nějaký ten kousek pořídit :) Sehnala jsem na jednom shopíku jednu dokonalou džínsku a jsem strašně ráda, že jsem si jí pořídila! Je fantastická :)

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.