Letní šaty pro léto 2010Chcete si na léto pořídit zajímavé šaty, které vám budou všichni závidět? Zkuste se tedy vrátit do tajuplného a krásného dětství. Jen malilinko nahlédněte do pohádky, v které na paloučku uprostřed lesa tancují víly mající na sobě šaty z jemné a průsvitné látky.

Léto 2010 je právě těmto šatům zasvěcené. Módní návrháři proměnili pohádku ve skutečnost a ani nemuseli mávnout kouzelným proutkem a ze všech žen udělají pohádkové víly tančící na letním paloučku při měsíčku.

Jemné, lehké a zářivé barvy průsvitných šatů vám dodají nadzemský a éterický vzhled. Jedná se o jedno z nejelegantnějších řešení šatů. Průsvitná látka je aplikována na jinou látku, která je jinak zbarvená. Tím dojde k vytvoření kontrastu či vzájemnému doplnění, někdy může průsvitná látka také překrývat kůži.

éterické letní šaty letní éterické šaty

Kůže pod ní jen zlehka prosvítá, ale zároveň je plně zahalena. Tyto šaty nejsou rozhodně vhodné na běžné a formální nošení do práce. Avšak perfektně se hodí na romantické večerní procházky, večeře, na různé neoficiální akce nebo jen na letní procházku do parku.

Jedním z nejdůležitějších rozhodnutí je, si rázně rozmyslet jaký kousek šatů chcete mít průsvitný a tím pak dáte na obdiv také kousek svého těla. Např. v šatech s dlouhými černými průhlednými rukávy budete vypadat velice elegantně, ale zároveň decentně.

Dále také jistě záleží na zvolených barvách, v bílé krásně vynikne vaše letní opálení, v černé budete za decentní dámu, růžová z vás naopak udělá roztomilou holčičku a fialová dodá na vážnosti.

Pohádkové letní šaty se nedoporučují volit v barvách jako je např. hnědá, khaki, olivově zelená, oranžová a tyrkysová. V těch barvách by šaty nevypadaly hezky a ani zajímavě. Léto se blíží, neváhejte a vyrazte hledat právě ty vaše jedinečné vílí šaty.

[ad#moda]