Móda léto 2010Sice to zatím na léto venku nevypadá, ale i přesto se obchody začínají plnit letním oblečení. Rozhodně nepropadejte panice a vyrazte v předstihu zakoupit letní výbavu do vašeho šatníku.

Jaké barvy letos budou nejvíce populární, jaký střih šatů si pořídit, jakými plavky oslníte každého u moře či rybníku a jaké k tomu zvolit boty? Jaká bude letošní letní móda? Romantická a něžná. Krajky, volány či vzdušné materiály, to vše a mnohem víc bude letošní léto in. I nadále se bude velké oblibě těšit oblečení ve vojenském a námořnickém stylu.

Oblečení léta 2010 je inspirováno především divokou přírodou. Základem je lehký a vzdušný materiál, důraz je kladen především na materiál, volte lyocel, hedvábí nebo také šifón. Pokaždé, když zafouká vítr, šaty se ve větru krásně rozevlaje.

Letní šaty romantické Dívčí šaty na léto 2010
Oblíbenými barvami bude především tzv. pudrové zbarvení do růžova, modra, béžova nebo zelenkava. Samotné oděvy se doporučují kupovat jednobarevné, avšak v následném zdobení se již meze nekladou. Mezi favority patří mašle, brože, vrapování, krajky, sklady a dokonce i květiny.

Na ostatní jistě také zapůsobíte v oblečení s tmavě modrými a bílými pruhy, meze se ale nekladou ani červeným a bílým pruhů. Jedná se o tzv. námořnický styl a vzájemně se kombinuje; pruhy s kostkami a s jednobarevnými a jednoduchými materiály, atd.

Avšak v tomto stylu se moc nenosí letní šaty a trika s kulatým či lodičkovým výstřihem. K tomuto stylu patří také kostkované košile s límečkem a knoflíky.

Dalším stylem, který je i nadále velmi oblíbený je tzv. vojenský styl oblékání, který spojuje safari vzhled s vojenskými prvky. Dominantními barvami jsou béžová khaki, oranžová a hnědošedá. Oděvy mohou být zdobeny přezkami, nárameníky, zlatými knoflíky, cvoky nebo pásky. Z materiálů vévodí pletenina a plátno. Léto 2010 bude jistě zajímavé, když jsou na tahu tyto módní materiály a především letní šaty.

[ad#moda]