letní bundičkyJestliže si myslíte, že v horkém létě nejsou potřeba bundičky, jste na velkém omylu. Letní bundička či lehké sáčko mohou být úžasnou třešničkou na celém vašem outfitu. Letošní léto je výběr opravdu velmi široký, vybrat si můžete z mnoha stylů, barev, s různými vzory nebo ornamenty, s dlouhými či krátkými rukávy a samozřejmě také různých délek.

Svůj velký comeback slaví především kožené bundy, které mohou mít zipy, třásně, různé cvočky a samozřejmě také špičatá a vycpaná ramena. Kvalitní kožená bunda může sloužit až několik let a jsou opravdu praktickým kouskem, nosí se k sukni, šatům a samozřejmě i k džínům.

 

Při jejím nákupu se vyplatí ozkoušet několik bund, nekupovat hned tu první, která vám padne do oka a hlavně se zaměřit na kvalitu materiálu, z kterého je daná bunda vyrobena.

Na diskotéky se hodí lesklé kratší bundičky, jejich popularita vstoupla již v zimních měsících. Dalšími velice oblíbenými bundami a všem jistě hodně známými, jsou džísky. I ty lze nosit snad úplně ke všemu, ke košili a legínám, sukni a obyčejnému tílku, k letním rozevlátým šatům a samozřejmě i k džínám.

dámská bundička leopard dámská sportovní bundička

Letos si nemusíte pořídit džísku v klasické modré barvě, můžete zkusit džínovinu v barvě červené, růžové, fialové nebo také například zelené barvě. Velice oblíbenými jsou také tzv. plísňové džísky.

[ad#moda]