Legíny nejsou v módním světě žádnou novinkou, znali je už i generace našich rodičů. A protože opět začínají být populární kousky z 80. let, neváhejte a jedny legíny si pořiďte. Dají se velice nápaditě kombinovat. Do práce či školy se hodí především legíny v barvě černé.

lesklé legíny lesklé legíny

Jejich velkou výhodou je, že se dají velice jednoduše kombinovat, ať už k nim zvolíte delší košili, tričko, tuniku nebo tílko, vždy to bude vypadat úžasně. I obout si můžete k legínám téměř cokoliv, skvěle vypadají v kombinaci s kozačkami, balerínkami, lodičkami, ale i v létě s žabkami.

Jestliže se rozhodnete opravdu upoutat pozornost, vsaďte na lesklé legíny, které jsou vyrobeny z materiálu, jež je lesklý, pevný a krásně obepíná nohy. Pokud se obáváte, že vaše nohy nejsou do legín úplně ideální, není se čeho obávat. Bohatě postačí, když zvolíte delší triko, košili, kratší šaty nebo sukni. Navíc tmavé barvy opticky zeštíhlují nohy.

Dívky, které mají nohy spíše do X, mohou zvolit legíny v jakékoliv barevné variantě. Doladit je lze sukní a vysokými kozačkami, které prodlužují nohy. Avšak slečny s nohama do O by k nim měly volit kraťasy ve volnějším střihu, které bezvadně skryjí mezeru mezi nohama. Ty, které jsou majitelkami kratších nohou musejí legíny doladit botkami na podpatku nebo kozačkami s klínkem. A jestliže vás trápí silnější stehna, zkuste zkombinovat legíny s delší košilí nebo se sukní končícími těsně nad koleny.

Legíny jsou zajisté zajímavým doplňkem a v žádném šatníku by neměly alespoň jedny klasické černé chybět. Pokud budete odvážnější a sáhnete po barevnějších provedeních nebo po vzorovaných legínách, proč by ne!