Zima, která na každého čeká venku, není rozhodně nic příjemného. Ochranu před ní poskytuje nejen teplý kabátek, ale také hřejivé spodní prádlo v podobě body. Zjistěte, jak ho vybrat a kterým střihům dát přednost!

Chcete být v teple a zároveň sexy? Štve vás stálé nošení a vyhrnování košilky? Chcete mít plný dekolt? Pak zkuste svůj šatník rozšířit o body! Které všechny vaše potřeby a nároky splňuje a nabízí ještě něco navíc.

Body jako teplá košilka a skvěle padnoucí podprsenka!

Proč byste měla mít body ve svém šatníku? Má to hned několik důvodů!

1. Hřejivé spodní prádlo

Body je ideální pro chladnější období roku, kdy potřebujete chránit oblast ledvin před nachladnutím. Klasické košilky jsou v tomto směru dost nepraktické. Neustále z kalhot vylézají a nutí k upravování. Také se nepěkně krabatí, čímž zaniká krása vaší siluety. Body krásně přilne k vašemu tělu a díky zapínání mezi nohama nehrozí, že vyleze z kalhot ven.

2. Kalhotky a podprsenka v jednom

Skvěle padnoucí podprsenku i kalhotky můžete nechat doma, body je hravě nahradí! Při oblékání body navíc nemusíte řešit, že vám podprsenka s kalhotkami neladí. Jeden kousek oblečení je pohodlný, a může být také svůdný a sexy!

3. Materiál a střih, který se zamilujete

Body oproti košilkám tu výhody, že mají tenká ramínka, hlubší výstřih na zádech i vepředu, proto snesou nošení pod společenskými šaty či upnutém vyzývavém triku. Navíc střih přímo podporuje správně držení těla pružný materiál ‘’donutí’’ stáhnout bříško. Body je tím prádlem, které sluší prostě každé postavě! Výběrem střihu můžete upřednostnit krásu poprsí, útlého pasu nebo hezky tvarovaného zadečku.

4. Sexy a svůdně

Mnohá body jsou dostupná ve skutečně krásných provedeních. Vyberete si jemné mikrovlákno, krajku nebo mašličkové zdobení?