Hlavní stránka » Móda a Společnost

Kraul, prsa, znak… které plavky si mám vybrat pak?

28 března 2013 Žádný komentář

Nezdá se to, ale nebude to trvat dlouho a už si budeme užívat slunečných dní na plovárně. Vážně – stačí vydržet. Za okny je sice mráz až praští, ale sezónní výměna se nedá zastavit. Přestože někteří milovníci sněhu by to rádi udělali. Naštěstí jsme tu my a chceme si užít sluníčka a horkých dnů u vody.

Mám pro tebe jarní tipy na jarní kolekci plavky 2013. Svěžest, inovace a netradičnost. Tak by se daly popsat nové trendy, které letos budou IN a budou se líbit. Nemusíte se však bát, že kolekce z minulých let jsou aktuálně špatné – letos se vycházelo z těch posledních, takže jde spíše o evoluci, než revoluci.

Klasické střihy plavek nevyjdou z módy ani letos. Přesně takovými jsou dvoudílné plavky Anita. Jsou vyrobené z materiálu microfibre (mikrovláken), takže skvěle odvádí vodu pryč – rychle schnou). Jsou také velice lehoučké a příjemné na nošení.

Na těchto plavkách se mi zalíbil střední prvek, který využívá nařasení látky, jež jsou potažené košíčky. Ty jsou lehce zpevněné, ale zároveň nijak netlačí. Odepínatelná a nastavitelná ramínka jsou dnes už samozřejmostí.

Pěkným kouskem jsou dvoudílné plavky Paphia s netradičním zavazováním. Růžový díl se oblékne přes krk, což je poměrně běžné u plavek. Jenže jeho konce nejsou upevněné v krajích košíčků, jak je zvykem, ale uprostřed.

Horní díl umně kombinuje vzhled bezramínkových plavek, které ale nikdy nesklouznou. Bravo! Plavky nejsou vyztužené, takže je doporučím spíše slečnám s pružnějším a menším poprsím. U nich udělá Paphia velikou parádu.

Třetím tipem jsou jednodílné plavečky v retro-stylu. A pak mi tvrďte, že jednodílné plavky nejsou sexy. Jen se podívejte na drobný zip, kterým můžete upravit velikost výstřihu. Poměrně provokativní prvek, který rozhodně okouzlí mužskou část populace.

 

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.