Chystáte se na dovolenou, ale ještě nemáte vybrané plavky? Poradíme vám. Velkou výhodou je, že trendy pro rok 2018 jsou téměř bez hranic, takže nemůžete šlápnout vedle. Vsaďte na to, v čem se cítíte dobře, potom zazáříte.

Jednodílné

Zapomeňte na to, že jednodílné plavky jsou nudné a 50+. Na trhu je nespočet sexy a rafinovaných modelů, které stojí za to je vynést. Letošní sezóně budou u jednodílných plavek vévodit průstřihy a šněrování. Co víc, když k jednodílným plavkám oblečete tylovou sukni, můžete si vyrazit rovnou z pláže do baru nebo na oběd.

Mini mini

Pokud si zakládáte na perfektním opálení, letos se vám to určitě povede. Trendem 2018 je ubírání látky a to ve smyslu průstřihů a vykrojení. Minimalistické plavky odhalí ženské křivky a ne jeden muž se za vámi otočí. I jednodílné plavky mohou být zajímavě vykrojené, zejména v oblasti zad, boků a dekoltu.

Hravé dvoudílné

Vytvořte si originální model a kombinujte vrchní a spodní díl. Různé barvy, vzory a střihy, to je přesně to, co se bude letos nosit. Na fashion weeku se objevily modely s crazy motivy džungle, geometrickými prvky nebo abstraktními kresbami. Nebojte se ani krajky či ozdobných prvků, třpytivé kamínky vaše opálení ještě podtrhnou.

Back in time

Retro je zpátky! Kalhotky s vysokým pasem jsou zatraceně sexy a co víc, v retro plavkách se odlišíte od ostatních. Nebojte se puntíků, barev, potisků a dalších retro prvků, dodají vám na sebevědomí a budete se cítit skvěle. Retro plavky podtrhnou vaši ženskost a půvab. Plážový outfit můžete doplnit retro brýlemi nebo šik klobouky.

Plavky pro plnoštíhlé

Že máte nějaké to kilo navíc? Návrháři mysleli i na vás a díky rafinovaným střihům, které pomohou zakrýt vaše problémové partie, vám to bude moc slušet. Můžete vybírat mezi jednodílnými i dvoudílnými modely.

P.S. Nebojte se být originální a užijte si léto! :)