Móda a Společnost

Kožené doplňky budou vládnout světu

Nejsem moc daleko od pravdy, která je ukrytá v našem dnešním nadpisu. Ať se na světě stane cokoliv, tak pravděpodobně nic nenahradí přírodní kůži, která je nejkvalitnějším materiálem určeným pro drobné módní doplňky. Ještě dlouho nebudou syntetické materiály dosahovat takových kvalit, aby aspoň dorovnaly kvality přírodní usně. A právě o kožených doplňcích vám dnes chci říci.

Mojí nejoblíbenější kabelku mám už 4 roky a stále mi skvěle slouží. A víte proč? Protože je kožená. Lehce barvená do hnědých odstínů – skvěle se mi hodí jak do města, tak i na slušnější akce. Mám ji z jednoho slovenského obchodu, který se specializuje na italské kožené kabelky. Chcete ho doporučit? Kožené kabelky za dobré ceny seženete na e-shopu Fancy.sk.

Výhody kůže zde snad nemusím prezentovat. Pokud máte doma jedinou věc z přírodní kůže, jistě jste si všimli, že daná věc vydržela násobně více, než ostatní kousky, které pravděpodobně pocházejí z ropy (syntetických materiálů typu PVC a dalších).

Kožená móda frčí

Musíte se o kožené doplňky sice více starat, než o prachobyčejnou syntetiku, ale odvděčí se vám dlouhou životností a skvělou patinou, která dříve nebo později vyjde napovrch. A vintage styl (pokud se nemýlím) je stále v módě, není-liž pravda?

Široký výběr peněženek, které jen tak nezničíte a budou vám sloužit dlouho, najdete taktéž na stejném slovenském projektu s módními kousky. Možná se ptáte, proč vám doporučuji obchod našich „slovenských bratia“, ale vězte, že jejich nabídku mám ověřenou, nakupuji u nich už čtvrtým rokem a ještě nikdy jsem neměla s jejich službami problémem. Za mě mají rozhodně palec nahoru.

Od mého prvního nákupu solidně zapracovali na fotkách jednotlivých modelů, i na popiscích, takže už nemám důvod kupovat jinde, než u nich. Máte také dobré zkušenosti s daným e-shopem? Pochlubte se nám do komentářů.

Kabelky do společnosti

Mám zájem o kvalitu, která mi vydrží? Pokud si na takovou otázku odpovíte ano, prohlédněte si některé z pěkných kabelek. U mě nejvíce zabodovali společenskými kabelkami, kterých není nikdy dost – a v době psaní článku jich nabízeli 23. A vybrala bych si jich snad 20… Musím si ale nějakou nechat na příště. Tak co čtenářky? Která se líbí vám?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..