Móda a Společnost

Korzety jsou opět na scéně

Bez korzetu v minulosti ženy nemohly existovat. Kolikrát bývaly tak sešněrované, že jim to brávalo dech. Zdraví jim to také nepřidávalo, jenže co bylo kdysi, není dnes. Po době velkého osvobozování od korzetů, jsou korzety zase zpět. Naštěstí současné korzety jsou již jiné. Za ta staletí změnila svou tvář.

Podoba korzetů dnes

Dnešní korzety neškrtí, ani neomezují dýchání. Jejich cílem je pouze zpevňovat, tvarovat a zvýrazňovat ženskou siluetu. Korzet vyzdvihne přesně to,co má a skryje to, co je potřeba. V současnosti si již můžete vybrat z nepřeberného množství korzetů. Nestyďte se a pořiďte si alespoň jeden. Nebudete toho litovat.

Korzety totiž nejenže tvarují postavu, ale jsou i ohromně sexy. Smyslně v nich vypadá dokonce i velmi štíhlá nebo boubelatá žena.

Korzety však nemusíte nosit pouze do ložnice (erotický korzet), klidně si je můžete obléct a jít v nich do práce, do divadla nebo třeba na party (společenské korzety). Vše se odvíjí jen od toho, jaký korzet si vyberete a co si k němu oblečete. Můžete si však být jisti, že ať už si ho obléknete z jakéhokoliv důvodu, budete se v něm cítit sebevědomě a žensky.

Jak si vybrat ten správný korzet

Základem výběru je volba správného košíčku. Pak je jen na vás, jestli se rozhodnete pro korzet s kosticí, bez kostice nebo s push-up efektem. Na trhu jsou dokonce i krajkové korzety. Ve výběru jistě hraje důležitou roli i materiál, barva a cena. Opomenout nesmíte ani příležitost, pro niž si korzet vybíráte. Ovlivnit vás může i způsob zapínání korzetu.

Na zvolení správné velikosti se neobejdete bez krejčovského metru. Potřebujete si totiž změřit obvod prsou, obvodu pod prsy, pas a boky. Pro správné měření byste měla mít ruce svěšené podél těla, takže k tomu potřebujete i nějakého pomocníka.

Kde si korzet koupit? Pouze v osvědčených obchodech, jakým je Luxusnipradlo.cz, které na trhu figuruje již 12 let. Jde o specialistu na spodní prádlo i korzety. Na jejich stránkách naleznete široký výběr korzetů pro všechny příležitosti. Pokud budete tápat v jejich výběru, rádi vám poradí.

Martina

Naše nejnovější, ale nejsnaživější redaktorka a zároveň editorka, která odlehčuje celé naší redakci!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..