Móda a Společnost

Kdo si hraje nezlobí… aneb nemusíme sdílet střílečky s klukama

Potřebujete se někdy odreagovat? Nebo si jen tak odpočinout? Někomu pomáhá hudba, někomu sport a někdo je hračička a rád ventiluje věci virtuálně. Hry nejsou nebezpečné, když se hrají s rozumem.

Myslíte, že existují jen hry plné krve, nebezpečí či brutality? Avšak co je a co není nebezpečná hra, v dnešní době? Jak už jsem říkala, musí se hrát s rozumem.

Existují různé servery s hrami, ale když jsem hledala nějakou pro ukrácení dlouhé chvíle, tak jsem našla přesně to co jsem chtěla. Hry online na serveru hryprodivky.cz! Jsou pro všechny věkové kategorie a vyznavače všech žánrů her, ovšem, děkujeme pánu Bohu a provozovateli serveru za to, bez brutálních či vzbuzujících násilí.

Překvapilo mě opravdu, že v dnešní době se najdou i takového mírumilovné stránky plné odpočinkových, fashion her. Hlavně tu najdete hry pro dívky, jak už napovídá název stránek. Hry jsou tu i pro nejmenší slečny, jako například Hannah Montana, Medvídek Pů nebo Barbie hry. Opravdu mne zaujal nepřeberný počet sérií o Mariovi. Na tom spousta z nás vyrůstala a opět jsem si ho s chutí zahrála.

dívčí look

Na serveru hryprodivky.cz se můžete i zaregistrovat a být tak přihlášenou hráčkou. Registrování Vám bude přinášet veliké výhody. Budete registrovanou členkou největšího herního severu se hrami pro dívky, svými nápady a připomínkami ho můžete rozvíjet. Budete mít možnost psát komentáře k hrám a vést diskuze s ostatními hráči nebo si také můžete Vaši nejoblíbenější hru přidat do sekce „Oblíbené“ a mít ji tak kdykoliv po ruce.

Server Hryprodivky.cz je uzpůsoben tak, aby se v něm dalo s přehledem orientovat, vyznat a vyhledávat. Potěšilo mě, že jsou hry seřazené do kategorií, ve kterých si jistě každá z nás vybere.

Hry nejsou nebezpečné, když se hrají s rozumem, a na tomto serveru s hrami online se nenacházejí žádné brutální hry, které by někomu mohly způsobovat psychické problémy. Tedy proč slečny si nezkrátit nudnou chvíli například ve škole hraním her pro dívky?

Jeden myslel na “Kdo si hraje nezlobí… aneb nemusíme sdílet střílečky s klukama

  • Podobné onlajnovky hraju ráda, když mám třeba jen pár minut a chci se zabavit. Jinak normálně na PC hraju povětšinou Sims. A tady jsou fajn tipy na hry pro dívky právě na PC či další herní konzole.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..