Móda a Společnost

Kabelky pro radost

Sehnat pěknou, originální a levnou kabelku je v dnešní době celkem problém. Můžu si sice zajít do nejbližšího kamenného obchodu, ale je mi jasné, že stejnou kabelku bude mít celé okolní sídliště – a já nechci vypadat jako další z davu. Já z něj chci vystupovat, nebo jít proti němu.

Takže jsem se musela poohlídnout po kabelce jinde. Neustále se pohybuju na internetu, takže vybírání na e-shopu už mám v krvi. Můžete sice namítnout, že v elektronickém obchodu si těžko ošahám a pořádně prohlédnu materiál a zpracování kabelky, ale já už mám zásobu vyzkoušených obchodů, ve kterých jsem nakupovala.

original-545 original-678

A jedním z nich je i Purses.cz. Prozatím ten obchod zná málokdo – což je plus pro mě, protože mám tak dobrý zdroj kvalitních a originálních doplňků, ale mínus pro samotný obchod. Ptáte se, co je na něm tak zajímavého?

Mě vždy zajímala vysoká kvalita a tu jsem zde vždy dostala – dobré materiály, kvalitní švy – můžete pokračovat čímkoliv chcete, ale kvalitu u těchto kabelek nezapřete. Dalším plusem, co mě hřeje u srdce je to, že se jedná o české výrobky – ne o žádné nekvalitní čínské braky – evidentně se zde vyřádily „zlaté české ručičky“.

Já si ráda připlatím za kvalitu („nejsem tak bohatá, abych si kupovala levné věci“). Ale na purses.cz jsem nikdy nepřemýšlela, jestli mě nákup kabelky finančně zruinuje – ceny jsou nastavené na velmi příjemné výši, takže na jednu kabelku si jistě nemusíte šetřit roky. Ceny se pohybují kolem 1000 korun, což jak uznáte, není moc.

Jsem ráda, že jsem si koupila už troje módní kabelky a myslím, že nebyly poslední – proč bych nenakupovala tam, kde mi nabízejí vše, co chci?

Jeden myslel na “Kabelky pro radost

  • Ahoj mám stejnou zkušenost s tímto obchodem. Jsem naprosto spokojená s jejich jednáním i sortimentem. Objednala jsem si 4 kabelky a všechny super takže doporuččuji

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..