Móda a Společnost

Kabelky nás doprovázejí celý náš život

Kabelky jsou našimi nejlepšími kamarádkami a celodenními společnicemi. Žádná žena nevlastní pouze jednu kabelku. Je velice těžké najít tak univerzální, aby se hodila ke každému outfitu a vždy se do ní vešly všechny potřebné věci.

Proto jistě všechny ženy zavýskají radostí díky novému trendu-lakovaným kabelkám.

Většina z nich je v zářivých barvách, nezvyklé nejsou odstíny růžové, modré, zelené či zelené barvě a upoutají pozornost snad každého. Každý si je zamiluje, nikomu se nevnucují, ale i tak dokážou dodat elegantní vzhled i tomu sebeobyčejnějšímu outfitu. I když se kolikrát jedná o kabelku ,,bez značky“, své okolí zaujme oslnivým leskem, netradičními zipy a zářivou barvou.

A jaká barva je ta pravá zrovna pro vás? Univerzální pravidlo neexistuje, většinou stejně zafunguje spontánní rozhodnutí v obchodě, ale může se i stát, že si koupíte například novou bundu a najednou zjistíte, že k ní nemáte kabelku vy vyhovující barvě. Avšak pokud jste milovnicí oblečení v univerzální černé barvě, barva záleží čistě na našem vkusu, k černé se hodí jakákoliv barva.

Samotnou velikost vybírejte podle toho, k jakým účelům budete kabelku používat (pouze jako doplněk, do školy, do práce, do města,…) Zajímavá jsou také malá lakovaná psaníčka, která se hodí především večer do města na různé party.

Pokud vás lakované kabelky nezaujmou, zkuste se podívat alespoň po zajímavých lakovaných peněženkách. Některé jsou opravdu zdařilé!

[ad#moda]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..