Móda a Společnost

Kabátky na podzim 2011

933828_she_doesnt_match__2Kalendárně nám už přišel podzim, a proto bychom se něj měli pořádně připravit. Postupně bychom měli lehké podzimní bundičky vyměnit za teplé hřejivé kabátky.[ad#ad-1]

Letošní podzim budou právě kabátky velice IN. Pokud jste spíše zastánkyní bundiček do pasu a bojíte se, že v kabátu byste vypadalo jako baculka, jste na omylu. Pokud zvolíte správný střih, budete na podzim za hvězdu.

Můžete zvolit vypasovaný kabátek, aby zdůraznil Váš vosí pak nebo střih kabátku do ,,áčka‘‘, který Vám naopak pomůže zamaskovat nějaké to kilo navíc. Můžete si také vybrat z různých délek, můžete mít kabátek do půli stehen, ke kolenům nebo ještě delší. Vše záleží jen na Vás. Z materiálů se nejčastěji používá vlna, flauš a tvíd.

Kabáty jsou často jednobarevné a jednoduché nebo naopak různě zdobené či více barevné (většinou převládá kombinace dvou barev). Na podzim si můžete také pořídit klasické trenčkoty, které letošní podzim budou mít rukávy ve tvaru tulipánů a u krků různé zajímavé zdobení.

Dominantními barvami podzimních kabátů je fialová, šedá, zelená a samozřejmě také černá barva.
Velký výběr kabátů naleznete např. v obchodech firmy H&M. Tato firma je švédského původu a v České republice je známa od roku 2003, kdy zde otevřela svůj první obchod.

[ad#moda]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..