Zářivá elegance a ženský půbav dominují kolekci francouzské módní značky UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1-2-3 Paris) pro letošní jaro – léto. Tato sezóna přichází s příslibem barevné bohatosti a rozmanitosti stylů.

Modely pro nadcházející jaro jsou ve znamení nedbalé pařížské elegance, která dokáže jedinečným způsobem podtrhnout ženské linie. Elegantní kostýmy, nápadité šaty i oblečení pro volné si vás podmaní dokonalým zpracováním a nevšedními detaily. Barevná škála potěší všechny milovníky nejrůznějších pastelových tónů. Léto bude hýřit oranžovou, žlutou, růžovou, svěží tyrkysovou i zářivě modrou. Městský styl okouzlí černobílou klasikou nebo osvěží jemnými pudrovými odstíny. Safari look přináší nové nuance khaki, béžové a hnědé.

Retro náladu evokují větší i menší puntíky v bílo-černé variantě na jemných halenkách nebo svěžích šatech. Objevují se indiánské motivy. Výsluní ovšem neopouští ani grafické potisky a vzory. Stále oblíbené zůstávají proužky. Jednotlivé kolekce jsou korunovány zajímavými doplňky v podobě obuvi, kabelek a pásků.

Materiálům vévodí kůže, hedvábí, krajky a denim v široké škále jemných pastelů. Stále se objevuje krajka, ovšem velmi často v podobě nejrůznějších aplikací. Okouzlí perforované pleteniny, vytříbené halenky s odvážnými a brilantními detaily. Zaujmou vás klasické trenčkoty, dokonale vypracované kožené bundy i zajímavě řešené šaty.

Značka 1-2-3 nabízí modely určené k celodennímu nošení, které zohledňují poslední trendy, zaručují kvalitní zpracování, přináší zajímavá střihové řešení a ojedinělé řešení detailů. Všechny oděvy jsou snadno kombinovatelné, což je ostatně důvod, proč značka nese název 123. Zákaznice by totiž podle filozofie značky neměla z obchodu odejít jen s jediným kouskem.

Zdroj: TZ www.1-2-3.fr