Hlavní stránka » Móda a Společnost

Jarní bundičky od Levi´s jsou tu…

28 května 2014 Žádný komentář

Chvilku teplo, chvilku zima… prostě bláznivé počasí. Každé ráno řešíte, co na sebe, abyste nenastydli, nebo se zbytečně nepotili.

Chce to stylové bundičky, které případně schováte do tašky a nějaké to pomačkání jim nebude vadit. Podívejte se na jarní kolekci Levi’s®, kde najdete retro i progresivní styly, přírodní i výrazné barvy, které vám dají možnost kombinovat a vyjádřit sám sebe.

Parky jsou zpět, vyrobeny z bavlny nebo nylonu nabízejí maximální pohodlí i funkčnost. K dostání jsou v zářivých barvách jako modrá, červená a zelená, ale také v klasických odstínech jako khaki a černá. Vybírat můžete z bavlněných military bund a bomberů.

V dámské kolekci najdete i bavlněný trench coat v barvě vyšisovaného denimu nebo béžový.

V kolekci nechybí ani neformální kožené bundy. V dámské kolekci najdete černou zkrácenou verzi námořnické dvouřadé bundy a nejvýraznějším kouskem je křivák z kozinky ve vyšisované korálové barvě.

Nesmíme opomenout kultovní a nadčasové džísky, které můžete zkombinovat s čímkoliv, vypadají skvěle i se šaty. Dámské kousky jsou oživeny barvami a výšivkou. Rebelského looku docílíte odstřižením rukávů a přidáním cvočků a placek.

Tak se přijďte podívat. Bez bundiček se v tomhle období neobejdete! :-)

Zdroj: TZ Levi.com

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.