1214436_selfJe tvoje postava drobná nebo máš snad větší boky? Každá dívka i žena může vypadat dobře, vše záleží jen na tom, jaké zvolíte oblečení. Ne všechno se totiž hodí pro všechny postavy. I každá celebrita má jinou postavu (např. Amanda Bynes je drobounká, Penelopé Cruz má širší boky, atd.)[ad#ad-1]

  • VĚTŠÍ PRSA

V tvém šatníku by neměl chybět top, který má výstřih do ,,V“. Tento top ukáže jen trochu z Tvých předností, ale navíc nebude působit vulgárně. Také velice záleží na podprsence, která Ti musí skvěle padnout. Velký výběr podprsenek pro větší poprsí naleznete např. v obchodě Marks&Spencer.

Také se pro tuto postavu velice hodí výraznější pásky, které nedáváme do kalhot, ale výše. A to do horní části pasu. Slečny s větším poprsím by se naopak měly vyhnout topům, které mají velké vzory nebo horizontální pruhy. Také se pro tuto postavu nehodí nabírané topy, které ještě více zvýrazní velká prsa a vypadáte pak jako selka.

  • VYSOKÁ POSTAVA

Slečny, které mají vysokou postavu by si určitě měly koupit úzké džíny. Úzké džíny zvýrazní Vaše dlouhé nohy a džíny, které přiléhají vždy přitáhnou mnoho pohledů (rada: při zkoušení džínů je dobré si sebou vzít jedny boty s podpatkem, které Vám pomohou určit správnou délku nohavic). P

ro dívky, které jsou vysoké se také velmi hodí nízké boty, např. tenisky, které Vaši postavu také protáhnou. Avšak měli byste se vyhnout šatům nebo topům, které mají snížený pas, které opticky zkrátí Vaše nohy a naopak Vaše tělo bude vypadat příliš dlouze. Pokud máte problém s tím, že na svoji postavu nemůžete sehnat kalhoty, zkuste zajít od obchodů jako např. Zara nebo Mango.

  • DROBNÁ POSTAVA

Pokud máte drobnou postavu jistě by ve Vašem šatníku neměly chybět minišaty. Minišaty opticky prodlužují a Vaše nohy krásně vyniknou. Také není na škodu zkusit zajít v některých obchodem do oddělení s klučičím oblečením, kde se dá sehnat plno krásných kousků oblečení (např. v obchodech H&M nebo Zara).

Také visací náušnice drobným postavám velice sluší. Krásně totiž prodlužují krk. Naopak drobným postavám škodí kalhoty, které jsou nad kotníky. Opticky zkracují nohy a proto budete vypadat ještě menší než ve skutečnosti jste.

Pokřačování naleznete v článku Jaké oblečení se hodí k vaší postavě – aneb pokračování

[ad#moda]