Jaké oblečení vybrat pro toho svého? K svátku, narozeninám nebo jen tak? Dnes vám ukážu moje dilema z minulého měsíce. Mého milého jsem chtěla pořádně obdarovat – a tím trochu pokoutně obnovit jeho šatník, který v posledních letech dost zanedbával.

Raději investoval peníze do podnikání, než aby řešil, co si vezme na sebe. Dříve naštěstí investoval do kvalitních kousků, které mají násobně lepší životnost než oblečení z „supermarketu“ apod.

Takže i po pár letech jeho oblečení, mikiny, svetry, trika a chinos kalhoty vypadaly dobře. Ale už byly trochu ošuntělé. Nechtěl si to vymluvit, tak jsem si pro jeho narozeniny připravila menší lest.

Styl nadevše

Chci mu obnovit podstatnou část šatníku – podotýkám jeho elegantního mužského šatníku. U něj street/hip-hop/hispter styl nehledejte. Spíše takový britsky starosvětský gentlemanský. Ještě tedy nenosí vycházkovou hůl a „cibulačky“ (pro neznalé jsou to kruhovité hodinky na řetízku, které nosíte v kapse a ne na zápěstí). Prostě štramák jedna radost.

A právě pro něj jsem hledala, jak mu outfity trochu oživit. Zdroj oblečení byl jasný – Dstreet.cz. Zbylé oblečení jsem dosháněla po jeho oblíbených kamenných buticích v centru Hradce. Nakupovala jsem zde pro bratrance, který má podobný styl jako přítel, a byl nadšený.

Co jsem pro něj vybrala – nejdříve jsem potřebovala barevný pánský svetr. Vybrala jsem zvláštně střižený (a poměrně nenápadný) černý svetr s šálovým atypickým límcem. Není sice klasický, ale občas je dobré oživit outfit něčím novým. Dalším na řadě byly košile.

Trocha svěžího větru neuškodí

Pánské košile pro muže jsem původně v plánu neměla brát, protože zrovna těch má doma hromady. Ale fuchsiová s jednoduchým střihem a delším rukávem mě učarovala, takže bylo jasné, že tu musím do „nákupního košíku“ přidat.

Například s elegantními pánskými mikinami je to náročnější. Přímo k jeho „starému“ stylu moc nesedí. Ale chtěla jsem jeho oblečení trochu oživit. Ne vždy k sobě totiž ladíme, ač „girlie“ styl mi taky sedí. Proto taky tvořím celý tenhle magazín. Dívčí look mi není cizí. Tak proč toho „mého“ trochu neodzbrojit novým stylem?

Jak to nakonec dopadlo?

Vzhledem k tomu, že článek vám píšu až po obdarování (takže vím, jak na ně reagoval), tak se musím pochlubit. „Mám prostě skvělý vkus“ – to jsou přesně jeho slova. Ty jiskřičky v očích potom, co si velký balíček rozbalil nikdy nezapomenu. Čekal, že mu dám ponožky.

Takže děvčata – nemusíte se bát svého rozhodnutí. Pokud to není otravný morous, který si nenechá „pomoci“, tak bude jistě rád za každý nový tip či radu. A to se nepojí jenom s oblečením.

A jak se vám podařilo tomu „svému“ oživit šatník novými kousky? Máte nějaké tajné tipy, jak na to? Jaké jste mu vybrali? Líbí se vám něco na e-shopu dstreet.cz? Napište mi do komentářů.