Dnes z mého oblíbeného téma, které se mě úzce týká – jak jsem si vybírala nové doplňky k podzimnímu outfitu. Stejně jako posledně (s výbornou zkušeností – velký výběr, rychlá doprava a kvalitní kousky) jsem vybírala na netu. Komu by se taky chtělo vyrážet na jehlách do města a obíhat jednotlivá šperkařství, kde jsou všichni kyselí jak citrón…

Prvním novým doplňkem jsem hledala v sekcí náramky. Hned prvním úlovkem jsem si udělala největší radost – mám ráda netradiční materiály. A to přesně tenhle doplněk splňuje – pásek je z kaučuku a detaily jsou z titanu a karbonu.

No prostě láska na první pohled. Je určený sice pro pány, ale nemohla jsem mu odolat. Však on se nějak vejde. Případně jím udělám radost příteli – taky má slabost pro karbon a jiné nezvyklé „matroše“.

Náramky máme za sebou, takže nám zbývají prsteny a třeba nějaké drobné šperky. Mám ráda originální kousky. Čím více je odlišnější, tím lépe.

A přesně takový už mám. Když se na něj ostatní podívají, tak zůstávají s otevřenou pusou… „Ty máš hranatý prsten? Cože?“… Přesně tak. Na Klemantis.cz jsem si vybrala jednoduchý prsten s čtvercovým půdorysem doplněný o maličký kamínek.

Vypadá skvěle a cena kolem jedné stokoruny mě nenechala na vážkách. Je vyrobený z chirurgické oceli, takže ani moje kůže nespláče na výdělku – některé horší slitiny mi vyvolávají alergickou reakci, ale tato ocel nikdy.

Zrovna jsem nenašla pěkný přívěšek, který by mě „dostal do kolen“ a musela jsem ho mít ve své šperkovnici. Musím si holt počkat na jiné období, třeba Morellato přijde s něčím tak ulítlým jako je jejich (pro mě legendární) řada Shade.

Kde jsem tentokrát vybírala doplňky? Na nákupní galerii Klemantis, která se zaměřuje na prodej šperků, speciálně prstenů, náramků, přívěsků… a takhle bych mohla pokračovat dále a dále. Doporučuji je:)