Móda a Společnost

Jak jsem nakupovala samolepku na zeď

Dneska jsem brzo skončila ve škole a tak jsem skoro celý den proležela v posteli v mém pokoji. Jenže tentokrát to bylo jinačí. Nevěděla jsem proč, ale pokoj mi najednou přišel fádní a nudný. Po asi hodině usilovného přemýšlení jsem na to přišla – už dlouho jsem si nekoupila žádný doplněk do interiéru, který by ho oživil.

Jenže co si koupit? Stůl, židle, lampičku, relaxační pytel mám. Tak co zbývá? Samolepky na zeď. Do teď jsem měla čisté bílé zdi. Teď přišel čas to změnit. Jenže jak vybrat správnou samolepku na zeď? Sepsala jsem si následující kritéria:

musím si přesně rozmyslet, jakou velikost samolepky chci
stejně tak musím přijít na to, jaký motiv by se mi do pokojíčku nejvíce hodil
výběr barev je taky dost důležitý
jak se vlastně samolepky na zeď lepí? Je to obtížné?

K prvnímu bodu jsem si poznamenala: mám velký rozlehlý pokoj, takže malé samolepky nemá cenu kupovat. Takže potřebuji jednu větší výraznou samolepku (cca metr a půl na „něco“).

Druhý bod obsahovat tuhle poznámku: zelený koberec, hnědý dřevěný nábytek, bílé zdi – poměrně přírodní kombinace nemyslíte? Takže motiv je jasný – příroda!

Třetí bod byl vlastně už vyřešen – bílá vinylová samolepka by na mých zdech moc nevynikla a hnědá by vypadala zvláštně. Zelená by mohla být fajn, protože případná „květinka“ by vypadala, že roste ze zeleného „trávníčku“ (alá mého koberce). Ale ne, klasický černý potisk bude ideální.

Poslední bod mi dal opravdu zabrat, jelikož jsem nevěděla, jak se nálepky na stěnu lepí. Naštěstí jsem brzo našla jednu stránku, kde mají detailní návod (http://lepime.cz/jak-nalepit-samolepku-na-zed) a dokonce tam prodávají i samotné samolepky! Jedná se o e-shop Lepíme.cz.

Jak jsem říkala výše, tak mým náročným výběrovým sítem prošla samolepka typu: černá, velká, s přírodním motivem. A ejhle – květinka (prý Gerbera) s velikostí 90x150cm. Myslím, že já mám vybráno – a vy?

3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..