Tak a je to tady, opět nastává pro spoustu lidí to nejméně příjemné roční období, pod kterým si představujeme nevlídné počasí, sychravo a málo sluníčka. Ale jak vyzrát nad pochmurným počasím a náladou? Udělejte si radost pomocí stylových věciček na podzim!

Líbí se Vám klasický a elegantní styl?

Vytvořte si takový outfit pomocí vhodných doplňků.

Trendy doplňkem tohoto období jsou kabelky s kontrastní podšívkou. A nezůstávejme jen u nich. K elegantnímu vzhledu patří i vhodné šperky.

Upřednostňujete čistý a jednoduchý styl? Jednoduché barevné náramky paracord jsou tou pravou volbou. Věděli jste, že paracord je vlastně padáková šňůra, původně vyvinutá v USA? Ale pro své skvělé vlastnosti (lze s ní výborně splétat, uzlovat, vázat) se začala uplatňovat tam, kde byste ji nečekali – můžete se s ní i ozdobit!

Raději něco více ženského a blyštivého?

Tyto krásné šperky snad ani netřeba představovat. Ocení je zejména ty příslušnice něžného pohlaví, které mají rády změnu a mohou svůj náramek sestavit podle momentální nálady. K náramku můžete dokupovat podle libosti skleněné broušené korálky s širokým průvlekem, štrasové korálky, filigrány, řetízky. Opravdu krásně vypadají náramky s korálky které připomínají dálný orient.

Jak se blýsknout? Vemte si štrasové náušnice nebo náramek. Zkombinujte se slim jeans, třpytivými lodičkami, motorkářskou bundou a jste hvězdou večera s duší rockerky. Raději více elegance nebo ležérnosti? Ponechte si štras a zkombinujte jej se sametovým kouskem z šatníku.

I všechny nadšené příznivkyně nádherného vintage stylu si přijdou na své. Květinový věneček nebo květinová čelenka a barevně spíše střízlivější oblečení v podzimních tónech lze zkombinovat s jedinečnými romantickými květinovými kabelkami. Stanete se tak vílou v monotónním davu.

Back to school?

Zajímáte se o trendy věcičky a současně hledáte originální tašku pro věci na sportovní využití, pro školní pomůcky, nebo jen něco, co vypadá vážně dobře? Dopřejte si praktický vak na záda, který doladí váš styl.

Třešničkou na dortu vašeho outfitu budou odznaky. Nevybrali jste si mezi kovovými odznaky? Pak zkuste oblečení s nášivkami.

Šikovné srdce má v zásobě spoustu originálních doplňků pro vaše potěšení, které nezruinují vaši peněženku. A navíc, nákupem ukážete, že jste solidární. Pomůžete potřebným, protože část výtěžku z prodeje jde na konto neziskových organizací, které podporují handicapované.

Autor: Šikovné srdce