Léto nám sice pomalu končí, ale to neznamená, že se nebudeme starat o to, jak vypadáme. Sice přijdou chladné měsíce a my budeme zachumlaní v obleční, ale i tak můžeme ukázat, že máme styl.

E-shop dobryznacky.cz nám chce se stylem pomoci. Jak název napovídá, nabízí jen „dobrý značky“ RIP CURL, Animal, Smith,SkullCandy a Ogio.

V sekci dámské mikiny mě zaujal model RIP CURL LISTA. Pěkná mikča v černé barvě s růžovým nápisem „rip curl“ na hrudi. Nemám moc ráda oblečení s nápisy (které z vás dělají reklamní poutače jednotlivých značek), ale nápis na této mikině je vyveden decentně. Krajkový dekor v růžovém odstínu mě uhranul, takže bych přežila i ten nápis. Mikina je z poslední kolekce jaro/léto 2012. Nenechte si ji ujít.

Pěkných triček není nikdy málo. Dámská trička mají trochu ukázat, ale ne vše. Rafinované a elegantní. Tak přesně takové je triko ANIMAL Aine. Šedivá barva Smoked pearl je přesně to co potřebujete pro rafinovanost.

Jemné horizontální proužky společně s květinovým dekorem – odvážná kombinace. Ale podle mě se vyplatila. Na první pohled nenápadné tričko, ale zamilujete si ho. Lehoučký výstřih lehce naznačí, ale neukáže vše – a přesně tak to má být. Kdo by chtěl něco, co už viděl? Zkuste být trochu rafinované. Kluci vás za to budou zbožňovat.

 

Nemohla bych ven vyjít bez kabelky. Dámské kabelky v podání e-shopu dobryznacky.cz mě příjemně překvapily. Nečekala jsem tolik přírodních květových motivů. Nejvíce se mi zalíbila kabelka RIP CURL AMAZONIA SLING. Nehodí se sice stylem ani barvou k předchozí mikině, ale určitě bych ji ráda vlastnila. Květový vzor je prostě skvělý.

Kde najdete tyto pěkné kousky? Na Ezopu www.dobryznacky.cz. Právě probíhají slevy na letní kolekce, takže neváhejte a nakupujte!