Móda a Společnost

I baculky potřebují šik dámské nadměrné oblečení

Množství módních magazínů nás každý týden masíruje tím, že ukazuje krásné modelky v pěkných šatech – bohužel ty „krásné modelky“ jsou vyhublé (reálně) nebo upravené ve Photoshopu. Tato mediální masáž dělá mnohým slečnám vrásky kolem očí, protože se bojí o to, že nejsou tak krásné jak to společnost považuje. A co v takové situaci mají dělat třeba baculky?

Nemají tomu podléhat! Mají se starat o sebe, aby byly šťastné a nemusí se podřizovat velikostem, které tyto mediální domy šíří směrem ke společnosti. Je štěstím, že ne všechny módní značky prodávají zboží pouze v malých („nulkových“) velikostech, ale pamatují i na slečny s normální postavou, které se chtějí také oblékat vkusně.

Je dobře, že některé obchody se snaží dodávat na trh oblečení v nadměrné velikosti, kterou ocení především baculky. Pro baculky se dodávají dokonce i módní kousky, které sledují světové módní trendy. Takže se připravte – za chvíli tu je jaro – a s ním přijde nová vlna módních trendů, které se promítnou i do oblečení pro baculatější (leč krásné) slečny.

Nadměrné oblečení se dá sehnat nejenom v kamenném obchodě, kde mohou být baculatější slečny stresovány v převlékání v těsných kabinkách – už mnoho let existuje vhodná varianta – elektronický zásilkový obchod (například Blancheporte.cz). Je to možná zvláštní, ale dámská móda z Francie a nadměrné velikosti pro baculky se opravdu mohou snoubit v módní kousky, kterými žádná z nás nepohrdne.

Samozřejmě, že se v takových obchodech neprodávají jen neznačkové oblečení, ale hlavně móda ve francouzském stylu, který je v posledních letech velmi oblíbený v širokém spektru slečen/dam a všeobecně žen. Která z nás by pohrdla krásnými liniemi plnými francouzského šarmu a elegance, kterou jsou Francouzi proslulí po celém světě?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..