Bílá roztomilá kočička, která nosí mašličku na oušku. Kreslená, poměrně jednouchá postavička, které se podařilo pobláznit celý svět, momentálně především ten módní. Pořád nevíte, o koho se jedná? No přeci o slavnou Hello Kitty, kočičku, která je populární u dětí, ale i módních designérů.

Hello Kitty je ,, maskotem,, známé japonské společnosti Sanrio sídlící v Tokiu, která se zabývá především výrobou psacích a školních potřeb, různých doplňků, oblečení, tašek, dekorací, kabelek, hodinek a milých dárků. Firma byla založena roku 1960 Shintarem Tsujijem a Hello Kitty není jediná postavička, kterou by Sanrio proslavilo.

Nyní slaví firma úspěchy v celém Japonsku, Americe, Evropě a Jihovýchodní Asii. Hlavním a úspěšným mottem společnosti Sanrio je malý dáreček, ale velký úsměv.

V letošním roce oslaví Hello Kitty 35. narozeniny, má dokonce i své vlastní webové stránky, zde se např. dočtete, že Kitty spolu se svojí rodinou žije v Evropě, přesněji v Londýně a mnoho dalších věcí.

Tašky a kabelky s motivem Hello Kitty můžete zakoupit v mnoha variantách. Lze si vybrat tašky přes rameno, malé kabelky do ruky, kabely vhodné na nošení do školy nebo třeba i peněženky. Nyní můžete i velice stylově společně s Hello Kitty cestovat. Na trh byla uvedena kolekce sportovních cestovních tašek a elegantních kufrů.

Výběr je opravdu široký, proto neváhejte a obohaťte svůj šatník alespoň o jednu věc s krásnou kočičkou, jenž má mašličku na oušku, Hello Kitty!

[ad#moda]