Hlavní stránka » Móda a Společnost

Flamingopark znovu přináší vánoční nadílku!

19 listopadu 2012 Žádný komentář

Jak se stalo již tradicí, Flamingopark Vám i letošní Vánoce zpříjemní originální nabídkou dárků a dekorací, které ve Vašich interiérech navodí pohádkovou sváteční atmosféru.

Nová kolekce netradičních předmětů, které tým Flamingoparku připravilo právě na vánoční období, doslova září nabídkou rozmanitých světýlek, svícnů a zvonkoher. Světélka jsou vhodná k dekorování nábytku, lemování zrcadel nebo ke zdobení vánočního stromečku. K jejich výrobě se používají impregnované přírodní lístky, které jsou tvarované do jemných květů. K oživení řetězu stačí rozprašovačem nanést malé množstvé vody. Navlhčené květy se jakoby mávnutím kouzelného proutku rozvinou do krásy.

K Vánocům neodmyslitelně patří také hřejivé světlo svíček. Pořiďte si pro ně výrazný svícen Temptation, který je ručně vyroben z palmových listů. Vnitřní prostor je vykládán pravými zlatými plátky, které pocházejí z dílen budhistických chrámů. Svícen je vhodný jak pro stolování, tak k zavěšení na zeď nebo do volného prostoru. Pro minimalisty jsou v nabídce svícny z bílého či černého akrylátu. Vtipné, ručně vyřezávané postavičky jednou nesou svíčku na ramenou, jindy si zase svíčkou zahřívají své promrzlé ruce.

V nové kolekci najdete také různé hodiny, vtipné nástěnné věšáky ve tvaru krokodýla, mořských vln nebo ptáčků na větvi. Pro dámy jsou určené praktické držáky na šperky ve tvaru stromů. Přidejte k nim ručně vyřezávané autorské šperky z repertoáru Flamingoparku a máte originální dárek k Vánocům.

Pokud chcete své blízké a kamarády potěšit malou drobností, doporučujeme Vám nejroztodivnější přívěšky, záložky do knížky a jiné hravé předměty. Nabídka je opravdu pestrá a bohatá, stačí si jen vybrat.
Veškeré produkty pořídíte přes e-shop www.flamingopark.cz nebo v kamenné prodejně Flamingopark Design Boutique, Truhlářská 29, Praha 1.

Zdroj:

Flamingopark.cz

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.