Móda a Společnost

Eva Herzigová pro UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1-2-3 Paris)

UN 1 DEUX 2 TROIS 3Evu Herzigovou jistě každý z nás zná. Jedná se o ikonu ve světě módy, která nyní přichází se svou exkluzivní kolekcí pro francouzskou módní značku UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1-2-3 Paris). Již od 13. září můžete její jedinečnosti nahlížet v pražské nákupní Galerii Myšák

A jak si tyto modely přiblížit slovy?

Eva Herzigová je žena, která ví, co chce, což je znát i z jejích modelů, které uvedla do světa módy. V těchto kouscích se stanete sofistikovanou ženou, pro kterou je přirozená, přesto úderná elegance denní záležitostí. Přesto, jakkoliv se budete snažit to zakrýt, bude z vás doslova tryskat ženský půvab, který bude podtržený krajkovým topem zastrčeným v kožené sukni barvy camel.

Dámy s vytříbeným vkusem jistě neskrývaně potěší Evina odvaha experimentovat také s pokrývkou hlavy. Kombinuje pánské i dámské styly, které v závěru dají vzniknout klobouku jehož důmyslné zpracování takřka bije do očí a elegance nezůstává ani o krok za precizním zpracováním.

UN 1 DEUX 2 TROIS 3 UN 1 DEUX 2 TROIS 3

Eva Herzigová se stala letos na jaře tváří této populární francouzské značky a součástí této velice lichotivé pozice je taky jedinečná možnost tvorby dvou limitovaných kolekcí ročně. Při pohledu na modely navržené Evou Herzigovou můžeme vychutnávat neskrývaný cit pro design, který získala během své úspěšné kariéry ve světě módy a který jí tedy rozhodně nemůžeme odepřít.

[ad#moda]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..