Móda a Společnost

Díky nám se vyznáš ve světě fashion blogů!

Že ještě nemáte svůj oblíbený módní blog? Rychle to změňte! Fashion blogerky teď zažívají nevídaný boom. Jak by taky ne, vždyť jsou to vlastně normální holky jako my – žádná ramínka na šaty v podobě vyhublých modelek z přehlídkových mol. Módních blogů najdete na internetu doslova tisíce, z nichž každý je originál. Které blogy z celého světa ale opravdu stojí za to? Tady je pár tipů!

The Blonde Salad – http://www.theblondesalad.com/

Italka Chiara Ferragni je jedničkou na poli fashion blogerek. Svůj blog založila už v roce 2009 a nyní trhá rekordy v návštěvnosti! Chiara má ten správný italský šmrnc a smysl pro módu a díky tomu spolupracuje se spoustou známých značek – Dior, Louis Vuitton, YSL, Valentino a nespočet dalších. Přestože si kousky, které nosí Chiara, nebudete pravděpodobně moci dovolit, její blog je úžasnou inspirací pro všechny, kterým móda není lhostejná.

Mariannan – http://mariannan.costume.fi/

Zálibu v modelech luxusních značek má i Marianna z Finska. Ta fandí hlavně jednoduchým modelům, proto často kombinuje černou barvu s bílou a sází na kouzlo detailů či zajímavých doplňků. Marianna ale nakupuje také v nám všem dostupných obchodech jako H&M a Zara, proto je snadné nechat se inspirovat jejími outfity. V jednoduchosti je zkrátka krása!

Fashion coolture – http://fashioncoolture.com.br/

Brazilka Flávia má bez pochyby cit pro neotřelé módní variace. Každý její model je absolutně jedničený a lehkost, se kterou kombinuje eleganci s ležérními a rockovými prvky je obdivuhodná. Flávii si zamilujete na první pohled, díky bezchybné postavě, podmanivému pohledu a vzhledu víly jí totiž sluší asi úplně všechno. Kromě toho přidává nové příspěvky každý den, takže vás její blog nikdy neomrzí.

Crímenes de la moda – http://crimenesdelamoda.com/

Za tímto blogem stojí dvojice ze Španělska – María a Ramón. María je, jak sama říká, závislá na DIY („Udělej si sám“), najdete tu proto velkou spoustu tipů, jak si vyrobit originální doplňky nebo vylepšit starší už okoukané kousky – barevné náramky a náhrdelníky, etno džíny, zdobené balerínky nebo svetřík. Popisky jsou sice ve španělštině, ale všechno důležité lehce odkoukáte z obrázků.

Camille Tries to Blog – http://itscamilleco.com/

Filipínka Camille rozjela svůj blog v roce 2011 a od té doby stihla být tváří značky Mango a finalistkou soutěže o nejlepší fashion blog. Její outfity jsou většinou spíš extravagantní a jejich nošení vyžaduje jistou dávku odvahy. A tu Camille rozhodně má, proto ji fanoušci tak milují. Tahle stránka je tedy plná inspirace hlavně pro ty, které se nebojí být odlišné a chtějí upoutat pozornost.

A jaký světový fashion blog pravidelně sledujete vy? Příště se podíváme také na blogerky s velikostí XXL.

Autorka: Joyce Zýková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..