Móda a Společnost

Dejte vale odřeným stehnům

Těšíte se na léto? Už se nemůžete dočkat chvíle, kdy se zbavíte kalhot a budete si užívat svobody v sukních a šatech? Bohužel ne pro každého je nošení sukní a šatů spojeno s příjemnými pocity. Řadu žen totiž při nošení šatů a sukní trápí odřená stehna.

Jak si pomoci od odřenin stehen?

Není pravda, že by za to vysloveně mohla kila navíc. Mylné jsou i řeči, že jde o problém, který trápí pouze ženy se silnými stehny. Odřená stehna mohou zlobit i štíhlé ženy, které mají pevná stehna stavěné blízko u sebe.

Vznikají díky velkému teplu, potu a vzájemnému otírání stehen. Odřená stehna jsou velmi nepříjemnou a bolestivou komplikací, jež řadu žen i v parném létě dostala do kalhot. Nemusí tomu však tak být, stačí jen, když budete znát jeden trik.

Pravda, ono triků, které by měly zamezit tření stehen, je celá řada. Fungují více, či méně úspěšně. My však pro vás máme zaručenou jistotu. A ne, nejde o nošení babičkovských bombarďáků. Té skvělé věcičce, která vám umožní užít si léto bez bolesti jsou bandeletky.

Co jsou bandeletky?

Bandeletky jsou skvělou vychytávkou, jež se na trhu objevila v roce 2012. Jde o vynález Julie Abasové, kterou také dlouhá léta trápila odřená stehna a hledala způsob, jak tomu předejít. U nás jsou žhavou novinkou. Princip bandeletek spočívá v tom, že jsou vyrobeny z kvalitní jemné a pružné krajky, která lehce obepíná stehna, aniž by však sklouzla, zůstává pevně na svém místě a chrání vás před odřeninami.

To, že zůstává zafixována na jednom místě, zajišťují dvě řady silikonových pásků uvnitř bandeletek. Jejich údržba není nikterak náročná, stačí je přemáchnout v ruce za použití šamponu a po uschnutí je můžete obvykle již druhý den opět užívat. Velkým pozitivem bandeletek je i to, že na rozdíl od babičkovských kalhotek s dlouhou nohavičkou jsou nejen pohodlné, ale i krásné a svůdné.

Kde bandeletky u nás pořídit?

Máme pro vás tip na osvědčený internetový eshop, který je nabízí, stačí jen, když do vyhledávače zadáte Luxusnipradlo.cz a následně v jejich vyhledávači zadáte klíčové slovo bandaletky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..